KL sport Most | Cyklo prodejna, jízdní kola a příslušenství, sportovní oblečeníNejbližší závody...

27.07.2024 | LYŽAŘSKÝ AREÁL ZADOV
ČEZ - Šumavský MTB Maraton - ŠKODA AUTO ČP XCM
27.07.2024 | Konstantinovy Lázně
Velká cena Konstantinovy Lázně (ZAL)
03.08.2024 | Obec Seiffen (GER)
Erzgebirgs-Bike-Marathon (MME)
03.08.2024 | Hlinsko – Olšinky
RIDLEY GRAVEL TOUR - MČR Gravel
04.08.2024 | Obec Seiffen (GER)
Erzgebirgs-Bike-Marathon (MME)

výsledky - Extrém bike Most 2024

Úvodní strana > Novinky > Extrém Bike Most, dvacet a dost! >
01.06.2021 10:29:00

Extrém Bike Most, dvacet a dost!

Za pořadatelský tým KL sport Most oznamuji, že 20. ročník bude pod naším vedením opravdu poslední. Berte to jako fakt, že KL sport Most odchází společně se mnou do pořadatelského důchodu“. Takto oznámil konání letošního Extrém Biku jeho hlavní pořadatel Jarda Hrubý.

Je možné, že mostecký maraton bude pod jiným vedením pokračovat. Prozatím je vše v jednání a případný nový pořadatel se chce rozhodnout až po ukončení letošního Extrém biku. Jeho rozhodnutí může dost ovlivnit i to, kolik z cca 150 pomocníků na trase, bude ochotno pokračovat.

I letošní ročník bude poznamenán koronavirovou krizí, veškeré přípravy probíhají ve zkráceném čase. Je to „živý organismus“ a detaily se řeší za pochodu. Proto všem zájemcům doporučujeme sledovat informace zde na webu a na Facebooku.


Novinkou pro všechny bude možnost strávit v Mostě celý víkend až do neděle. Po dohodě s vedením hipodromu se na sobotní večer připravuje AFTER PÁRTY - posezení pro pořadatele a závodníky, promítání filmu 20 LET ROSTU OKOLO MOSTU aneb jak se měnil Extrém bike. Je také možnost využit venkovních grilů, ale je nutné mít vlastní dřevo/dřevěné uhlí.


Hlavní organizace maratonského poháru ŠKODA AUTO ČP XCM se svěřila Prima Cupu a Extrém Bike Most se pojede jako jeho partnerský závod, což znamená, že kdo jezdí Prima Cup, může získat body i v Mostě.


Trasy zůstávají v podstatě beze změn, kdo mostecký terén zná, ten může být ve výhodě. Díky celoročnímu značení, ale není problém, kdykoliv si přijet do Mostu zatrénovat. Na hlavní trase Extrém A/B zůstává i specialita – možnost volby. Na čtyřicátém osmém kilometru se může každý rozhodnout, zda absolvuje dlouhou variantu závodu Extrém A (72 km) nebo odbočí do cíle a bude klasifikován jen na kratší trase Extrém B (56 km). V tomto případě přijde o přibližně sedmnáctikilometrový úsek, který obsahuje dnes již známé sjezdy jako jsou např. Kaskáda, Koryto, Moira, Rokle nebo Pohádka..


Specialized Extrém Bike Most: Sobota 19. 6. 2021

  • Uzávěrka zvýhodněného startovného: Neděle 30. 5. 2021

  • Maximální počet závodníků na každé trase je 450 (při naplnění rozhoduje datum platby)

  • Dle metodických pokynů ČSC je registrace možná pouze online a startovné je nutné platit převodem na účet pořadatele (nelze přijímat platbu v hotovosti)

  • Online přihláška

  • Seznam přihlášených

  • Propozice závodu

Statistika dojezdů všech dosavadních účastníků závodu


Starší články:

 

SERVIS - ceník


Ceník cykloservisu Příjem kol do opravy a jejich servis je prováděn po dohodě s mechanikem či v prodejně KL sport Most. Kola přijímáme do servisu čistá, bez odnímatelného příslušenství. Servis je p...zobrazit celý článek

Půjčovna e-kol KlínyZ každého kola umíme udělat ELEKTROKOLO.


Kit pro stavbu EV kola - EVBIKE středový pohon (250W, 36V) Sada s motorem 36V a 250W pro pohon středové osy a kompletní elektrickou výbavu. Sadu stačí doplnit o akumulátor dle vašeho výběru a můžete ...zobrazit celý článek

Kosmík, lehké odrážedlo s nastavením sedla od 30 cm za super cenu.


Odrážedlo slouží nejen k nácviku rovnováhy pro jízdu na kole, ale jako plnohodnotný zdroj zábavy. Už žádné fňukání při procházce! Malý cyklista Vám bude pohodlně stačit třeba při cestě na nákup. A v s...zobrazit celý článek

Úschovna kol v KL sportu.


Máte kolo nebo dokonce více kol, která se bojíte nechávat ve sklepě, a v bytě vám překážejí a to především v zimních měsících? Přijďte si uschovat kolo k nám. Dobu úschovy akceptujeme a je jen na Vás ...zobrazit celý článek

I Jarda Jágr jezdí na e-kole Crussis.


...zobrazit celý článek

Zobrazit více nabídek


RSS kanál© KL sport Most o.s. | Vytvořeno firmou NEXU s.r.o. | Český pohár MTB | TOPlist