Kalendář závodů
MTB závody (cross country - XC, downhill - DH, maraton - MX, enduro - 4X), silniční závody, cyklokros a další
Kalendář pořádaných MTB, silničních, cyklokrosových, ale také běžkařských závodů.
Pořádáte závod a chtěli byste ho zařadit do našeho kalendáře závodů? Není nic jednoduššího než nám propozice zaslat na e-mail info@klmost.cz a my váš závod zařadíme do kalendáře závodů.
Ukončené závody
Leden 2019
Út 01.01. | NOVOROČNÍ VYJÍŽĎKA Most | Most - u Korbelu - ul.Česká | - | - | |
Út 01.01. | NOVOROČNÍ VYJÍŽĎKA Litvínov | Litvínov - parkoviště pod restaurací U Nudle | - | - | |
So 12.01. | NOVOROČNÍ ŠÍLENSTVÍ - Lounský Pedál | Obora u Loun | - | - | |
So 26.01. | Běh Opárenským údolím | Opárno | - | - |
Únor 2019
So 02.02. | Krušnohorská bílá stopa | Horský hotel Lesná | výsledky | - |
Březen 2019
So 09.03. | Běh na Boreč | Vchynice | - | - | |
So 30.03. | Výběh na Milešovku | Milešov | - | - | |
Ne 31.03. | Elimon Ústí MTB CUP XC Střížák | Ústí nad Labem | - | - |
Duben 2019
So 06.04. | STEVENS 50 PODRALSKO | Osečná | - | - | |
So 06.04. - So 07.04. | Český pohár STRABAG CUP XCO 2019 | Kutná Hora | - | - | |
Ne 07.04. | Dětský MTB Cup Osečná 2019 | Osečná | - | - | |
So 13.04. | NOVA CUP - Mitas Hradec Králové | Hradec Králové | - | - | |
So 13.04. | Po stopách Praotce Čecha | Roudnice nad Labem | - | - | |
So 20.04. | Author 50 Český ráj | Branžež | - | - | |
So 20.04. | Elimon Ústí MTB CUP XC Střížák | Ústí nad Labem | - | - | |
So 27.04. | RUN | Slatina | - | - | |
So 27.04. - So 28.04. | Český pohár STRABAG CUP XCO 2019 | Město Touškov | - | - |
Květen 2019
St 01.05. | Dětský MTB cup 2019 | Držkov | - | - | |
So 04.05. | Author Šela Marathon | Lipník nad Bečvou | - | - | |
So 04.05. | Elimon Ústí MTB CUP Cyklozávod Milada | Ústí nad Labem | - | - | |
So 11.05. - So 12.05. | Český pohár STRABAG CUP XCO 2019 | Pec pod Sněžkou | - | - | |
Ne 12.05. | NOVA CUP - Stolové hory | Machov, okres Náchod | - | - | |
So 18.05. | Krušnohorský maraton Pohár Peruna | Domovinka | - | - | |
Ne 19.05. | Elimon Ústí MTB CUP XC Letní Kino | Ústí nad Labem | - | - | |
Ne 19.05. | SERIÁL „Koldům“ 2019 | Litvínov - U sportovní haly Koldům | - | - | |
So 25.05. | Author Král Šumavy MTB | Klatovy | - | - | |
Ne 26.05. | Lounský Pedál | Obora u Loun | - | - |
Červen 2019
So 01.06. | Březovský bike Pohár Peruna | Výsluní | - | - | |
So 01.06. | Běh okolo Hostěnic | Hostěnice | - | - | |
So 01.06. - So 02.06. | Český pohár STRABAG CUP XCO 2019 | Zadov | - | - | |
So 08.06. | Malevil | Heřmanice Ranč Malevil | - | - | |
So 08.06. | Velká cena Lafarge mini maraton | Čízkovice | - | - | |
So 08.06. | NOVA CUP HEAD BIKE MARATHON SLEZSKÁ HARTA | Sázava, okres Benešov | - | - | |
Ne 09.06. | Dětský MTB cup 2019 | Malevil | - | - | |
So 15.06. | NOVA CUP - Sázava | Sázava, okres Benešov | - | - | |
So 15.06. - So 16.06. | Český pohár STRABAG CUP XCO 2019 | Bedřichov | - | - | |
Ne 16.06. | KADAŇSKÉ XC OKRUHY 2019 | Úhošť u Úhošťan | - | - | |
Ne 16.06. | SERIÁL „Koldům“ 2019 | Litvínov - U sportovní haly Koldům | - | - | |
So 22.06. | SPECIALIZED - EXTRÉM BIKE MOST (MČR-XCM) | Most - Hipodrom | - | - | |
So 22.06. | Kocourovský triatlon | Kocourov | - | - | |
Ne 23.06. | Dětský MTB cup 2019 | Liberec | - | - | |
So 29.06. | Terezínský triatlon | Terezín | - | - | |
Ne 30.06. | Elimon Ústí MTB CUP XC Střížák | Ústí nad Labem | - | - |
Červenec 2019
Pá 19.07. - Pá 21.07. | Český pohár STRABAG CUP XCM 2019 MČR | Hlinsko | - | - | |
So 27.07. | Hostěnický triatlon | Hostěnice | - | - |
Srpen 2019
Pá 02.08. - Pá 03.08. | NOVA CUP - SAHARA RACE | MĚSTSKÉ LESY HRADEC KRÁLOVÉ | - | - | |
So 03.08. | Házmburský X offroad triatlon | Klapý | - | - | |
So 17.08. | Závod do vrchu Litoměřice - Babiny | Litoměřice | - | - | |
So 17.08. | Wembloudovy Hrby | Oudaplac u Klášterce n/O | - | - | |
Ne 18.08. | Svinčické okruhy | Svinčice u Mostu | - | - | |
Pá 30.08. - Pá 01.09. | GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2019 | Labe aréna Račice | - | - |
Září 2019
Ne 01.09. | Dětský MTB cup 2019 | Mladá Boleslav | - | - | |
So 07.09. | Rallye Sudety (ČP-XCM) | Teplice nad Metují | - | - | |
So 07.09. | Přestavlcký Vlk | Přestavlky | - | - | |
So 14.09. | Opárenské okruhy | Opárno | - | - | |
So 14.09. | NOVA CUP - HARRACHOV (ČP-XCM) | HARRACHOV | - | - | |
Ne 15.09. | Kona Transbrody | Zvole u Prahy | - | - | |
Ne 15.09. | Dětský MTB cup 2019 | Liberec | - | - | |
Ne 15.09. | SERIÁL „Koldům“ 2019 | Litvínov - U sportovní haly Koldům | - | - | |
So 28.09. | Sayfyho memorial | Oldřichov u Duchcova | - | - | |
So 28.09. | NOVA CUP - Mitas Gočárovy schody | Hradec Králové | - | - | |
Ne 29.09. | MTB Tour České Středohoří | Litoměřice | - | - | |
Ne 29.09. | Industry race | Ústí nad Labem | - | - | |
Ne 29.09. | SERIÁL „Koldům“ 2019 | Litvínov - U sportovní haly Koldům | - | - |
Říjen 2019
So 05.10. | NOVA CUP - Mikulov | Mikulov, okres Břeclav | - | - | |
Čt 10.10. | Bike Night series 2019 | Praha-Hostivař I. , ul. Turínská, rekr. středisko na Šancích. | - | - | |
So 12.10. | Lovečkovický kros na Sedlo a zpět | Lovečkovice | - | - | |
St 16.10. | Bike Night series 2019 | Praha-Točná I. , Cholupice, rest. U Čámrse. | - | - | |
So 19.10. | MTB Jesenický SUROVEC | Jesenice u Rakovníka | - | - | |
Ne 20.10. | Mistrovství Ústecké oblasti a Prahy v cyklokrosu | Litvínov | - | - | |
St 23.10. | Bike Night series 2019 | Praha-Točná II., Braník, Lodnická ul., Vodácká krčma U Sváry. | - | - |
Listopad 2019
So 23.11. | Winter Trans Brdy | Lety u Prahy | - | - | |
So 23.11. | Výběh na Lovoš | Lhotka | - | - |
MTB Cross country | MTB Maraton | Silnice | Etapové závody | ||||
MTB Enduro | MTB Downhill | Cyklokros | Ostatní |
Pořádáte závod a chtěli byste ho zařadit do našeho kalendáře závodů?
Není nic jednoduššího než nám propozice zaslat na e-mail info@klmost.cz a my váš závod zařadíme do kalendáře závodů.