KL sport Most | Cyklo prodejna, jízdní kola a příslušenství, sportovní oblečení

30.03.2024 | Karlovy Vary - U Goethovy rozhledny
Jarní Bahno - 2
06.04.2024 | Karlovy Vary - Letní kino
Jarní Bahno - 3

KL sport Most na MS 2024 v Táboře s vlajkou z roku 2001, kdy Tomáš Trunschka získal na MS v Táboře stříbrnou medaily.
Úvodní strana > Novinky > 7. závod Severočeské amatérské ligy KRUŠNOHORSKÉ PEKLO vyhrál Matěj Zahálka. >
27.06.2011 15:36:00

7. závod Severočeské amatérské ligy KRUŠNOHORSKÉ PEKLO vyhrál Matěj Zahálka.

Seriál silničních závodů Severočeské amatérské ligy "Sweep cup 2011" pokračoval tuto sobotu sedmým závodem na náročném okruhu v Krušných horách.

I přes velkou nepřízeň počasí, vytrvalý déšť, mlhu a chlad, se na start Krušnohorského pekla se startem a cílem na Klínech u Litvínova postavilo 84 cyklistů. Velké množství závodníků, kteří nedojeli do cíle měla na svědomí mokrá vozovka, velmi to klouzalo.... V cíli byl nejrychlejší Matěj Zahálka, který zvítězil časem 2:29:34 s průměrem 32,9km/hod.

Kompletní výsledky: Krušnohorské peklo 2011.

SERVIS - ceník

Ceník cykloservisu Příjem kol do opravy a jejich servis je prováděn po dohodě s mechanikem či v prodejně KL sport Most. Kola přijímáme do servisu čistá, bez odnímatelného příslušenství. Servis je p...zobrazit celý článek

Půjčovna e-kol Klíny

Z každého kola umíme udělat ELEKTROKOLO.

Kit pro stavbu EV kola - EVBIKE středový pohon (250W, 36V) Sada s motorem 36V a 250W pro pohon středové osy a kompletní elektrickou výbavu. Sadu stačí doplnit o akumulátor dle vašeho výběru a můžete ...zobrazit celý článek

Kosmík, lehké odrážedlo s nastavením sedla od 30 cm za super cenu.

Odrážedlo slouží nejen k nácviku rovnováhy pro jízdu na kole, ale jako plnohodnotný zdroj zábavy. Už žádné fňukání při procházce! Malý cyklista Vám bude pohodlně stačit třeba při cestě na nákup. A v s...zobrazit celý článek

Úschovna kol v KL sportu.

Máte kolo nebo dokonce více kol, která se bojíte nechávat ve sklepě, a v bytě vám překážejí a to především v zimních měsících? Přijďte si uschovat kolo k nám. Dobu úschovy akceptujeme a je jen na Vás ...zobrazit celý článek

I Jarda Jágr jezdí na e-kole Crussis.

...zobrazit celý článek

Zobrazit více nabídek

RSS kanál© KL sport Most o.s. | Vytvořeno firmou NEXU s.r.o. | Český pohár MTB | TOPlist