SERIÁL „Koldům“ 2019
Propozice závoduDatum a místo konání
Datum konání: 19.05.2019
Místo konání: Litvínov - U sportovní haly Koldům
Pořadatel
Pořadatel závodu: Cyklistický klub Litvínov, z. s.
Telefon:
E-mail:
URL adresa: https://www.cyklistickyklublitvinov.cz/
Další informace
Cyklistický klub Litvínov, z. s.
zve děti a mládež nejen z Litvínova
na
cyklistické závody
„8. ROČNÍK MEMORIÁLU OLDŘICHA ROUDA 2019“
SERIÁL „Koldům“ 2019
19. května 2019 - NEDĚLE
16. června 2019 – NEDĚLE
15. září 2019 - NĚDĚLE
FINÁLE SERIÁLU „Koldům“ 2019
29. září 2019 – neděle
(bodování dvojnásob)
Pořadatel: Cyklistický klub Litvínov, z. s.; www.cyklistickyklublitvinov.cz
Místo konání: u Sportovní haly Koldům v Litvínově, start v 10:00 hodin
Kategorie: děti předškolního věku a mládež, od cca 3 do 16 let
Trať: okruhy převážně v terénu
(bodování prvních sedm záv., 1. – 10, 2. – 7, 3. – 5, 4. – 4, 5. – 3, 6. - 2, 7. – 1)
Závodí se na horských kolech. Přilba povinná!
Podrobnější informace: p. Roud – 720936771, danaroudova@centrum.cz
Startovné: „symbolické“ 30,- Kč pro přihlášené předem, pro přihlášené v den startu 50,- Kč
Přihlášky: online na www.cyklistickyklublitvinov.cz (od 10. 5. 2019) takto:
Závod 19. 5. 2019 – nejpozději do 17. 5. 2019 (automaticky přihlášen na všechny 4 závody)
Závod 16. 6. 2019 – nejpozději do 14. 6. 2019
Závod 15. 9. 2019 – nejpozději do 13. 9. 2019
Závod 29. 9. 2019 – nejpozději do 27. 9. 2019
nebo v den závodu na místě od 9:15 do 9:45 hodin – zvýšené startovné!!!
Kancelář závodu: neděle od 9:15 hod. do 9:45 hod.
Ceny: jednotlivé závody – jednotná drobná cena pro všechny, finále – věcné ceny pro první tři závodníky, kteří se zúčastní alespoň 3 závodů seriálu!!!
Vyhlášení výsledků: IHNED PO DOJEZDU, FINÁLE - nejpozději do 0,5 hodiny od dojetí poslední kategorie
Technická ustanovení: závodníci jezdí na vlastní nebezpečí (rodiče zodpovídají za své děti), závody se konají za každého počasí, pořadatel neručí za vzniklé škody při závodech
ROZPIS KATEGORIÍ
START KATEGORIE ROČNÍK počet okruhů m
10:00 benjamínci 2016
a mladší - 200 (odstrkávadla,tříkolky)
10:10 začátečníci, začátečnice 2015-2014 2x okruh – OKOLO HALY 700
10:30 předžáci, předžákyně A 2013-2012 1x malý okruh 1000
10:45 Předžáci, předžákyně B 2011-2010 2x malý okruh 2000
11:00 mladší žáci, žákyně 2009-2007 4x malý okruh 4000
11:20 starší žáci, žákyně 2006-2005 3x velký okruh 4800
11:50 kadeti, kadetky 2004-2003 5x velký okruh 8000
Rozpis a časy startů kategorií jsou pouze orientační, např. dle počtu závodníků se mohou jednotlivé kategorie sloučit či rozdělit. Veškeré změny vyhrazeny.