Kalendář závodů
MTB závody (cross country - XC, downhill - DH, maraton - MX, enduro - 4X), silniční závody, cyklokros a další
Kalendář pořádaných MTB, silničních, cyklokrosových, ale také běžkařských závodů.
Pořádáte závod a chtěli byste ho zařadit do našeho kalendáře závodů? Není nic jednoduššího než nám propozice zaslat na e-mail info@klmost.cz a my váš závod zařadíme do kalendáře závodů.
Ukončené závody
Duben 2022
So 02.04. - So 03.04. | ČP XCO 2022 BRNO | Brno | - | - | |
Ne 10.04. | XC SEKTOROVÉ CENTRUM | Ústí nad Labem | - | - | |
So 16.04. | HRADEC KRÁLOVÉ - PRIMA CUP | Hradec Králové | - | - | |
So 23.04. - So 24.04. | ČP XCO 2022 MĚSTO TOUŠKOV | Město Touškov | - | - | |
So 30.04. | PORUBAJK | Ostrava Poruba | - | - |
Květen 2022
Ne 15.05. | STOLOVÉ HORY - ŠKODA AUTO ČP XCM, PRIMA CUP | Machov | - | - | |
So 21.05. | SILESIA BIKE MARATHON - ŠKODA AUTO ČP XCM, PRIMA CUP | Opava | - | - | |
So 21.05. - So 22.05. | ČP XCO 2022 ZADOV | Zadov | - | - | |
So 28.05. | DOLNÍ MORAVA - ŠKODA AUTO MČR XCM, PRIMA CUP | Dolní Morava | - | - | |
So 28.05. | XC Střížák | Ústí nad Labem | - | - |
Červen 2022
So 04.06. - So 05.06. | ČP XCO 2022 BEDŘICHOV | Bedřichov | - | - | |
So 11.06. | SÁZAVA - PRIMA CUP | Sázava | - | - | |
Ne 19.06. | XC Střížák | Ústí nad Labem | - | - | |
So 25.06. | EXTRÉM BIKE MOST - ČP MTB XCM | Most | - | - | |
So 25.06. | Beskyd Tour | Bílá v Beskydech | - | - | |
Ne 26.06. | XC Střížák obráceně | Ústí nad Labem | - | - |
Červenec 2022
Pá 01.07. - Pá 05.07. | MTB TRILOGY - ŠKODA AUTO ČP XCM, PRIMA CUP | Teplice nad Metují | - | - | |
Čt 21.07. - Čt 24.07. | MČR XCO 2022 STUPNO | Stupno | - | - |
Srpen 2022
Pá 05.08. - Pá 06.08. | SAHARA RACE - PRIMA CUP | MAROKÁNKA | - | - | |
So 13.08. - So 14.08. | ČP XCO 2022 HLINSKO | Hlinsko | - | - | |
So 13.08. | WEMBLOUDOVY HRBY - POHÁR PERUNA | Areál u Klášterce n/O (u silnice směrem na Petlery) | - | - | |
So 20.08. | KARLOVY VARY - PRIMA CUP | Karlovy Vary | - | - | |
Ne 21.08. | Svinčické okruhy (SAL) | Svinčice u Mostu | - | - | |
So 27.08. | Spoke Maraton Kralovice | Kralovice - Sport kemp | - | - | |
So 27.08. | Kolmo Kolem Komína | Třebenice | - | - |
Září 2022
So 03.09. | HARRACHOV - ŠKODA AUTO ČP XCM, PRIMA CUP | Harrachov | - | - | |
So 03.09. | Tour de Zeleňák (SAL) | Rumburk | - | - | |
So 03.09. | Přestavlcký Vlk | Přestavlky | - | - | |
So 10.09. | RALLYE SUDETY - Qayron Rallye Sudety | Teplice nad Metují | - | - | |
So 10.09. | ANTAL BIKE - POHÁR PERUNA | Aš, U Rozhledny 2933 (sportovní areál). | - | - | |
So 17.09. | KOLEM VLČÍHO HŘBETU | Jáchymov, Obec Mariánská, chata Arnika | - | - | |
So 17.09. | Opárenské okruhy | Opárno | - | - | |
Ne 25.09. | Maraton Česká Lípa (SAL) | Česká Lípa - Dubice/Koupaliště | - | - | |
St 28.09. | GOČÁROVY SCHODY - PRIMA CUP | Hradec Králové | - | - |
Říjen 2022
So 01.10. | MIKULOV - NOVA CUP | Mikulov | - | - | |
Ne 02.10. | Buřťák - do vrchu Měděnec / 69.ročník | Klášterec n. O. | - | - | |
So 08.10. | ČT AUTHOR CUP | Josefův Důl | - | - | |
So 08.10. | 16. ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic | Strašice | - | - | |
Ne 09.10. | Maraton - Adofofský dvůr | Telnice | - | - | |
So 15.10. | Cestou pěti potoků | Klášterec nad Ohří, Pod Hájovnou | - | - | |
So 22.10. | MTB Jesenický SUROVEC | Jesenice u Rakovníka | - | - | |
So 29.10. | Mistrovství Ústecké oblasti | Litvínov | - | - |
Prosinec 2022
So 31.12. | Silvestrovský cyklokros - 16. ročník memoriálu Pavla Sládka | Terezín | - | - |
MTB Cross country | MTB Maraton | Silnice | Etapové závody | ||||
MTB Enduro | MTB Downhill | Cyklokros | Ostatní |
Pořádáte závod a chtěli byste ho zařadit do našeho kalendáře závodů?
Není nic jednoduššího než nám propozice zaslat na e-mail info@klmost.cz a my váš závod zařadíme do kalendáře závodů.