Kalendář závodů
MTB závody (cross country - XC, downhill - DH, maraton - MX, enduro - 4X), silniční závody, cyklokros a další
Kalendář pořádaných MTB, silničních, cyklokrosových, ale také běžkařských závodů.
Pořádáte závod a chtěli byste ho zařadit do našeho kalendáře závodů? Není nic jednoduššího než nám propozice zaslat na e-mail info@klmost.cz a my váš závod zařadíme do kalendáře závodů.
Ukončené závody
Leden 2016
So 16.01. | WINTER CYKLOMARATON Hradec Králové | Hradec Králové | - | - | |
So 30.01. | MISTROVSTVÍ SVĚTA v CYKLOKROSU 2016 | Zolder (Belgie) Junioři / Ženy | - | - | |
So 30.01. - So 31.01. | Jilemnická 50 ZP MV ČR | Jilemnice - areál Hraběnka | - | - | |
Ne 31.01. | MISTROVSTVÍ SVĚTA v CYKLOKROSU 2016 | Zolder (Belgie) Muži ELITE / U23 | - | - |
Únor 2016
So 13.02. | 7. ročník FANDORCUPu (Okresní přebor) běžky (klasika) | Horní Halže (50.4157381N, 13.0835356E) | - | - | |
So 20.02. - So 21.02. | KARLŮV BĚH (běžky+Fatbike) | Boží Dar | - | - |
Březen 2016
So 19.03. | Jarní Bahno - 1 | Karlovy Vary - Linhart | - | - | |
So 26.03. | Jarní Bahno - 2 | Karlovy Vary - Tři Kříže | - | - |
Duben 2016
So 02.04. | Jarní Bahno - 3 | Karlovy Vary - Letní kino | - | - | |
So 02.04. | Střižák MTB Cup 2016(1) | Ústí nad Labem | - | - | |
So 09.04. | Jarní Bahno finále - 4 | Karlovy Vary - Čankov (časovka) | - | - | |
So 09.04. - So 10.04. | 1. ČP cross-country + Eliminátor | Praha | - | - | |
So 16.04. | Po stopách Praotce Čecha | Roudnice nad Labem | - | - | |
So 16.04. | Enervit 50 Podralsko | Osečná | - | - | |
Ne 17.04. | Bohemie MTB maraton | Nový Bor - cyklistický areál Bohemie | - | - | |
So 23.04. | Author 50 Český ráj | Branžež - Nová Ves | - | - | |
So 23.04. | KPŽ - Trans Brdy České spořitelny | Dobřichovice u Prahy | - | - | |
So 30.04. | KPŽ - Hustopeče Agro Tour ŠKODA AUTO | Hustopeče | - | - | |
So 30.04. | Litoměřická dlažba | Litoměřice | - | - | |
So 30.04. | 2. ČP cross-country | Teplice | - | - |
Květen 2016
Ne 01.05. | Cukroušúv Mazec 2016 | Praha – Zbraslav | - | - | |
Ne 01.05. | Mostecký Triangl | Most - Koupaliště Ressl | výsledky | - | |
So 07.05. | Author Šela Marathon (MČR-XCM) | Lipník nad Bečvou | - | - | |
So 07.05. | Krušnohorský maraton – Lesná | areál Horského hotelu Lesná | - | - | |
So 07.05. | KRUŠNOMAN Long&Short Duathlon | Sportareál Klíny | - | - | |
So 07.05. | Průmyslová zóna Vernéřov l. (SAL) Kritérium | Klášterec nad Ohří | - | - | |
So 14.05. | Tour de Ralsko | Mimoň | - | - | |
So 14.05. | KPŽ - Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO | Mladá Boleslav | - | - | |
So 14.05. | Májový bobr MTB | Bobrovníky | - | - | |
So 14.05. | Střižovický upocenec | Střížovice | - | - | |
So 14.05. | Časovka (SAL) | Česká Lípa | - | - | |
So 14.05. | 3. ČP cross-country | Kutná Hora | - | - | |
Ne 15.05. | XC Letňák 2016 (2) | Ústí nad Labem | - | - | |
So 21.05. | KPŽ - Jestřebí hory České spořitelny | Úpice - Havlovice nad Úpou | - | - | |
So 21.05. | Perštejnské Giro | Perštejn | - | - | |
So 21.05. | Komáří Vížka - do vrchu (SAL) | Krupka | - | - | |
So 28.05. | Weber Jičínská 50 | Jičín | - | - | |
Ne 29.05. | Pohár Peruna | ? | - | - |
Červen 2016
So 04.06. | SPECIALIZED - EXTRÉM BIKE MOST (ČP-XCM) | Most - Hipodrom | - | - | |
So 04.06. | KPŽ - Orlík Tour Kooperativy | Orlík - Vystrkov | - | - | |
So 04.06. | Maraton Milada MTB Cup 2016 (3) | Ústí nad Labem | - | - | |
Ne 05.06. | Průmyslová zóna Vernéřov ll. (SAL) Kritérium | Klášterec nad Ohří | - | - | |
So 11.06. | Velká cena Lafarge | Čížkovice u Lovosic | - | - | |
So 11.06. | KPŽ - Ještěd Tour Kooperativy | Liberec - Vesec | - | - | |
So 11.06. | CYKLOMARATON Plzeň | Plzeň | - | - | |
So 11.06. | Hornettlon (triatlon a kvadriatlon) | Ralsko (Hradčany, letiště) | - | - | |
So 11.06. - So 12.06. | 4. ČP cross-country + Eliminátor | Brno | - | - | |
Ne 12.06. | Krušnohorské peklo (SAL) | Nová Ves v Krušných horách | - | - | |
Ne 12.06. | Střižák MTB Cup 2015 (4) | Ústí nad Labem | - | - | |
So 18.06. | Malevil | Heřmanice Ranč Malevil | - | - | |
So 18.06. | Sázavský Blizák | Sázava, okr. Benešov | - | - | |
So 18.06. | Klíny - do vrchu (SAL) | Litvínov | - | - | |
So 18.06. | Kadaňské XC okruhy | Kadaň | - | - | |
Ne 19.06. | Časovka družstev(SAL) | Česká Lípa | - | - | |
So 25.06. | KPŽ - Bikemaraton Drásal České spořitelny | Holešov | - | - | |
So 25.06. | JURIS REAL MTB Maraton | Kamenice nad Lipou | - | - | |
So 25.06. | Krkonošák | Lomnice n.P. | - | - | |
So 25.06. | memoriálu Fanyho Stelzera - MTB | Mikulov v Krušných horách | výsledky | - | |
So 25.06. | RANÁ TOUR 2016 | Raná | - | - | |
So 25.06. | Vlčí Hřbet – Mistrovství Poháru Peruna | Mariánská | - | - | |
St 29.06. - St 03.07. | MISTROVSTVÍ SVĚTA MTB XCO | Nové Město na Moravě | - | - |
Červenec 2016
So 02.07. | MISTROVSTVÍ SVĚTA MTB XCO | Nové Město na Moravě | - | - | |
Ne 03.07. - Ne 06.07. | MTB TRILOGY | Teplice nad Metují | výsledky | - | |
Ne 03.07. | Giro de Zavadilka - časovka (SAL) | Zavadilka (Vědomice u Roudnice) | - | - | |
Ne 03.07. | MISTROVSTVÍ SVĚTA MTB XCO | Nové Město na Moravě | - | - | |
Út 05.07. | Giro de Zavadilka - Družstva (SAL) | Zavadilka (Vědomice u Roudnice) | - | - | |
St 06.07. | Giro de Zavadilka - silnice (SAL) | Zavadilka (Vědomice u Roudnice) | - | - | |
So 09.07. | Maraton Přes tři vrchy Vysočiny | Horní Cerekev | - | - | |
So 09.07. | KPŽ - Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO | Vrchlabí | - | - | |
So 09.07. | Salzkammergut Trophy (MME) | Bad Goisern (AUT) | - | - | |
So 09.07. | Za pěnivou důvou | Terezín | - | - | |
So 09.07. | Lesná (SAL) | Litvínov - restaurace Bukový háj | - | - | |
So 16.07. - So 17.07. | 5. ČP cross-country + Eliminátor | Pec pod Sněžkou | - | - | |
Ne 17.07. | Orientační (opravdu)závod | Ohníč uTeplic | - | - | |
Ne 17.07. | Průmyslová zóna Vernéřov lll. (SAL) Kritérium | Klášterec nad Ohří | - | - | |
Pá 22.07. - Pá 24.07. | Rakovnického cyklování | Rakovník | - | - | |
Pá 22.07. - Pá 24.07. | MČR cross-country + Eliminátor + štafety | Bedřichov | - | - | |
So 23.07. | KPŽ - Praha - Karlštejn Tour České spořitelny | Praha - Velká Chuchle | - | - | |
So 23.07. | LAPIERRE Tuatara Bike | Prunéřov kemp u koupaliště | výsledky | - | |
So 23.07. | KRUŠNOMAN Terénní Triatlon | Most - Matylda | výsledky | - | |
So 30.07. | KPŽ - Šumavský MTB maraton České spořitelny | Zadov | - | - | |
So 30.07. | MR SAC - časovka | Bystré u Poličky | - | - | |
Ne 31.07. | Berounská desítka (MTB 30/50km) | Beroun | výsledky | - | |
Ne 31.07. | MR SAC - silnice | Bystré u Poličky | - | - |
Srpen 2016
So 06.08. | Hlinsko (ČP-XCM) | Hlinsko | - | - | |
So 06.08. | Krušnohorský MTB Qwert Maratón | Meziboří | výsledky | - | |
So 06.08. | Wembloudovy hrby | Klášterec nad Ohří | - | - | |
So 06.08. | Střižák MTB Cup/Elimon Ústí MTB | Ústí nad Labem | - | - | |
So 13.08. | KPŽ - Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny | Karlovy Vary | - | - | |
So 13.08. | Cannondale Koloshop Krušnoton | Teplice | výsledky | - | |
Ne 14.08. | Průmyslová zóna Vernéřov lV. (SAL) Kritérium | Klášterec nad Ohří | výsledky | - | |
Ne 14.08. | Svojkovský pohár Haven | Svojkov zámecká zahrada | - | - | |
So 20.08. | KPŽ - Manitou Železné hory České spořitelny | Chrudim | - | - | |
So 20.08. | Bike Babí léto | Hrádek nad Nisou - rekreační areál Kristýna | - | - | |
So 20.08. - So 21.08. | OLYMPIJSKÉ HRY | Rio de Janeiro / Brazílie | - | - | |
So 20.08. | Vejprty Tour | Vejprty | - | - | |
Ne 21.08. | Svinčice (SAL) | Svinčice u Mostu | výsledky | - | |
So 27.08. | Kolmo Kolem Komína | Třebenice | výsledky | - | |
So 27.08. | DAAK Tour (SAL) | Skalice u Č. Lípy | - | - | |
Ne 28.08. | Krušnoborec -8.ročník (44km) | Klíny | výsledky | - |
Září 2016
Pá 02.09. - Pá 03.09. | Pohár Bakova | Bakov nad Jizerou | - | - | |
So 03.09. | KPŽ - Plzeňská padesátka | Plzeň | - | - | |
So 03.09. | Doupovský Cannon | Kadaň | výsledky | - | |
So 03.09. | Bike Maraton Kněžice 2016 | Kněžice (Jihlava) | - | - | |
So 03.09. | Tour de Zeleňák | Rumburk | - | - | |
So 10.09. | Specialized Rallye Sudety (ČP-XCM) | Teplice nad Metují | výsledky | - | |
So 10.09. | KPŽ - Znojmo Burčák Tour Kooperativy | Znojmo | - | - | |
So 10.09. | PŘESTAVLCKÝ VLK | Přestavlky u Roudnice n. L. | - | - | |
Ne 11.09. | Načetín (SAL) | Chomutov | - | - | |
Ne 11.09. | Střižák MTB Cup 2015 (6) | Ústí nad Labem | - | - | |
Ne 11.09. | 5. ROČNÍK MEMORIÁLU OLDŘICHA ROUDA (1) | Litvínov - Koldům | - | - | |
So 17.09. | Mezihořský Vršek | Mezihoří, obec Blatno, Chomutov | - | - | |
So 17.09. | Bechyňské Cross Country | Bechyně | - | - | |
Ne 18.09. | le Tour de Bechyně | Bechyně | - | - | |
So 24.09. | ŽACLÉŘSKÁ 70 MTB (ČP-XCM) | Žacléř | výsledky | - | |
So 24.09. | KPŽ - Oderská mlýnice České spořitelny | Klokočůvek u Oder | - | - | |
Ne 25.09. | MTB TOUR | Litoměřice | výsledky | - | |
Ne 25.09. | ZRUŠENO!!! RACE FOR HEROES | Polygon autodromu Most | - | - | |
Ne 25.09. | 5. ROČNÍK MEMORIÁLU OLDŘICHA ROUDA (2) | Litvínov - Koldům | - | - | |
St 28.09. | Sayfyho memorial - Koloshop FEST 2016 | Oldřichov u Duchcova | výsledky | - |
Říjen 2016
So 01.10. | KPŽ - Vysočina Arena Tour České spořitelny | Nové Město na Moravě | - | - | |
So 01.10. | Opárenské okruhy | Opárno u Lovosic | - | - | |
Ne 02.10. | Cyklojízda - ukončení turistické sezóny | Most - Kostel Nanebevzetí Panny Marie | - | - | |
So 08.10. | Šebík-race | Chomutov (II. mlýn v Bezručovo údolí) | - | - | |
Ne 09.10. | Specialized Enduro Race Klíny | Klíny | výsledky | - | |
Ne 09.10. | 5. ROČNÍK MEMORIÁLU OLDŘICHA ROUDA (3) Finále | Litvínov - Koldům | - | - | |
So 15.10. | Cestou pěti potoků | Klášterec nad Ohří | - | - | |
Ne 16.10. | CYKLISTICKÉ ZÁVODY (MTB, cyklokros) | Rekreační plocha Nové Záluží Litvínov | - | - | |
So 22.10. | Mistrovství Ústecké oblasti v cyklokrosu | Velodrom TJ Stadion Louny | - | - |
Listopad 2016
So 12.11. | Podzimní Bahno 2016 | Čankov - Karlovy Vary | - | - |
Leden 2017
So 28.01. | Krušnohorská bílá stopa | Horský hotel Lesná | - | - |
MTB Cross country | MTB Maraton | Silnice | Etapové závody | ||||
MTB Enduro | MTB Downhill | Cyklokros | Ostatní |
Pořádáte závod a chtěli byste ho zařadit do našeho kalendáře závodů?
Není nic jednoduššího než nám propozice zaslat na e-mail info@klmost.cz a my váš závod zařadíme do kalendáře závodů.