Kalendář závodů
MTB závody (cross country - XC, downhill - DH, maraton - MX, enduro - 4X), silniční závody, cyklokros a další
Kalendář pořádaných MTB, silničních, cyklokrosových, ale také běžkařských závodů.
Pořádáte závod a chtěli byste ho zařadit do našeho kalendáře závodů? Není nic jednoduššího než nám propozice zaslat na e-mail info@klmost.cz a my váš závod zařadíme do kalendáře závodů.
Ukončené závody
Leden 2009
So 10.01. | ČP v cyklokrosu TOI TOI Cup | Kolín | - | - | |
Po 19.01. | Otevřený přebor KŘ policie SVČ kraje v běhu na lyžích pro rok 2009 | Dlouhá Louka | - | - | |
Út 20.01. | Otevřený přebor KŘ policie SVČ kraje v běhu na lyžích pro rok 2009 | Dlouhá Louka | - | - | |
So 31.01. | MISTROVSTVÍ SVĚTA V CYKLOKROSU | Hoogerheide (Holandsko) | - | - |
Únor 2009
Ne 01.02. | MISTROVSTVÍ SVĚTA V CYKLOKROSU | Hoogerheide (Holandsko) | - | - | |
So 07.02. | 1.zimní pražský MTB maraton | Praha - Dejvice | - | - | |
So 07.02. | Skiindex - Krušnohorská bílá stopa (ski) | Horský hotel Lesná | výsledky | - | |
Ne 15.02. | Veřejný závod v běhu na lyžích + MS Cyklistů na běžkách 15km volně | Dlouhá Louka u Litvínova | výsledky | - | |
So 21.02. | Klínská noc 12-ti hodinovka (ski) | Klíny | výsledky | fotogalerie |
Březen 2009
So 07.03. | KARLŮV BĚH (běžky volně) | Boží Dar | - | - | |
Ne 08.03. | KARLŮV BĚH (běžky klasika) | Boží Dar | - | - | |
So 28.03. | BŘEZINSKÝ MTBO MARATONek 2009 | Březince u Bělé pod Bezdězem | - | - | |
Ne 29.03. | 32. ročník “ LESNÍHO BĚHU NA RESSLU “ | Most – vrch RESSL | - | - |
Duben 2009
So 04.04. | Přes dva kopce s Toi Toi | Jedomělice (Kladno) | - | - | |
So 04.04. | První šlápnutí 2009 | Vysoký Újezd (Praha-Rudná) | - | - | |
So 04.04. | BRNO - V. BÍTEŠ - BRNO (ME,U23) ČP | Brno | - | - | |
So 11.04. | BŘECLAVSKÝ KANEC | Břeclav (zámek) | - | - | |
So 11.04. | Velikonoční časovka jednotlivců | Hulín | - | - | |
So 18.04. | Okolobudějc | České Budějovice | - | - | |
So 18.04. | Velká cena České Třebové v cyklomaratonu | Česká třebová | - | - | |
So 18.04. | DEMA Chřibská 50 MTB | Roštín - areál Kamínka | - | - | |
So 18.04. | Xterra MTB Rallye Vltava | Hluboká nad Vltavou | - | - | |
So 18.04. | Bikeatlon 2009 | Liberec | - | - | |
So 25.04. | Kutnohorská 50 ČS | Kutná Hora | - | - | |
So 25.04. | Author 50 Český ráj | Branžež - Nová Ves | - | - | |
So 25.04. | Škodabike Marathon Ostrava | Ostrava - Poruba | - | - | |
Ne 26.04. | Ratibořický MTB maratón | Úpice | - | - | |
Ne 26.04. | MTB maraton Pardubice | Pardubice - Kunětická Hora | - | - | |
Ne 26.04. | Časovka (1.SAL) | Lom u Mostu | výsledky | - |
Květen 2009
Pá 01.05. | Okolobratislavy | Bratislava | - | - | |
Pá 01.05. | PowerBar MTB Posázavím | Mnichovice u Prahy | - | - | |
Pá 01.05. | Hostýnská časovka | Hulín | - | - | |
So 02.05. | Author Šela Marathon 2009 (ČP) | Lipník nad Bečvou | výsledky | - | |
So 02.05. | Příbramský permoník ČS | Příbram | výsledky | - | |
So 02.05. | Škodabike Marathon | Plzeň | - | - | |
So 02.05. | Kritérium (2.SAL) | Výškov u Loun | - | - | |
So 02.05. | Šlap okolo Slap! 2009 | Vysoký Újezd (Praha-Rudná) | - | - | |
Ne 03.05. | Dětský Author Šela Marathon Přerov | Přerov | - | - | |
So 09.05. | Kelly`s Malevil Cup (ČP,MME) | Heřmanice Ranč Malevil | výsledky | - | |
So 09.05. | Krušnoman Duathlon | Klíny | - | - | |
Ne 10.05. | Nechranice okruhy (3.SAL) | Nechranice | - | - | |
Pá 15.05. - Pá 17.05. | Mad East Challenge 2009 (MTB) | Altenberg, Krušné hory (Německo) | - | - | |
So 16.05. | Trans Brdy ČP | Lety u Prahy | - | - | |
So 16.05. | Starobrno fríí...! Tour Brno | Brno Medlánky | - | - | |
So 16.05. | Dětská Pražská 50 | Praha - Dejvice | - | - | |
So 16.05. | Silesia bike marathon | Opava | - | - | |
So 16.05. | 1.závod ČP cross-country (C2) | Bystřice pod Hostýnem | výsledky | - | |
Ne 17.05. | Okolopardubic | Pardubice | - | - | |
Ne 17.05. | Scott Jičínská „50“ | Jičín | - | - | |
So 23.05. | SPECIALIZED - EXTRÉM BIKE MOST | Most - Hipodrom | výsledky | - | |
So 23.05. | Trutnovská padesátka ČS | Trutnov | - | - | |
So 23.05. | Fox Galaxy maraton Prachatice | Prachatice | - | - | |
So 23.05. | Velká cena Fajťáku XC | Velké Meziříčí - Fajtův kopec | - | - | |
Ne 24.05. | 1.závod ČP DH | Bouřňák u Teplic | výsledky | - | |
Ne 24.05. | Okololiberce | Liberec | - | - | |
Ne 24.05. | Komáří Vížka - do vrchu (4.SAL) | Krupka | - | - | |
So 30.05. | Author Král Šumavy MTB | Klatovy | výsledky | - | |
So 30.05. | Cyklo MXM Tour | Hulín | - | - | |
So 30.05. | 2. závod ČP cross-country (C2) | Česká Kamenice | výsledky | - | |
Ne 31.05. | 1.závod ČP Fourcross | Praha | - | - |
Červen 2009
Pá 05.06. - Pá 06.06. | Cyklo Patria Direct Jizerská 50 | Josefův Důl Bedřichov v Jizerských horách | - | - | |
So 06.06. | Jistebnický kancionál ČS | Jistebnice | - | - | |
So 06.06. | MTB Maraton Bohemie 2009 | Nový Bor - cyklistický areál | - | - | |
So 06.06. | 3.závod ČP cross-country (C2) | Boskovice | výsledky | - | |
Ne 07.06. | Okolohradce | Hradec Králové | - | - | |
Ne 07.06. | GIANT Berounský BikeMaraton | Beroun | - | - | |
Ne 07.06. | Karel bike | Boží Dar | - | - | |
Ne 07.06. | Kritérium (5.SAL) | Březno u Chomutova | - | - | |
Čt 11.06. - Čt 14.06. | Beskidy MTB Trophy (MTB) | Istebna (POL) | - | - | |
So 13.06. | Orlík Tour České spořitelny | Orlík - Vystrkov | - | - | |
So 13.06. | 24hours MTB | Liberec - Vesec | - | - | |
So 13.06. | HOLANSKÝ VODNÍK MTB | Holany, okres Česká Lípa | - | - | |
So 13.06. | Author Cyklo Maštale | Proseč u Litomyšle | - | - | |
So 13.06. | Galaxy Petyša Tour | Rožnov pod Radhoštěm | - | - | |
So 13.06. | Svatobor cup 2009 | Sušice | - | - | |
Ne 14.06. | AIMTEC Open race | Plzeň - Doubravka | - | - | |
So 20.06. | Olomoucká padesátka Kooperativy | Olomouc-Bělkovice/Lašťany | - | - | |
So 20.06. | Author 50 Bezděz | Bezděz | - | - | |
So 20.06. | GALAXY Platan Tálín | Tálín | - | - | |
So 20.06. | Fabian Giro Pičín – 60 km | Pičín | - | - | |
So 20.06. | 4.závod ČP cross-country (C2) | Teplice | výsledky | - | |
Ne 21.06. | Mníšek - do vrchu (7.SAL) | Litvínov - Janov | - | - | |
Ne 21.06. | Klíny - do vrchu (6.SAL) | Litvínov | - | - | |
Ne 21.06. | Kadaňské okruhy | Kadaň | - | - | |
So 27.06. | Trek Krušnohorský MTB Maratón | Litvínov | výsledky | - | |
So 27.06. | Merida Bike Vysočina | Nové Město na Moravě | výsledky | - | |
So 27.06. | Vinařská 50 Author Znovín Cup | ŠATOV | - | - | |
So 27.06. | TZB Houštecký cyklomaraton | Houštka ve Staré Boleslavi | - | - | |
So 27.06. | M. D. TRIATLON 2009 – XII. ročník | Chomutov - Prunéřov | - | - | |
So 27.06. | Lužické sedmistovky 14. ročník | Nádvoří ZŠ ve Chřibské | - | - | |
Ne 28.06. | 2.závod ČP DH | Velké Karlovice | výsledky | - | |
Ne 28.06. | Krušnohorské peklo (8.SAL) | Klíny | výsledky | - | |
Ne 28.06. | Merida Bike Vysočina | Nové Město na Moravě | výsledky | - | |
Ne 28.06. | STŘEKOV CUP 2009 | Ústí nad Labem - Nová Ves | - | - |
Červenec 2009
So 04.07. | ČS Bikemaraton Drásal | Holešov | výsledky | - | |
So 04.07. | DEMA Kamenický MTB Maratón | Kamenice nad Lipou | - | - | |
So 04.07. | FOFR CUP - XIV.ročník - malý Lužický | Prysk - koupaliště | - | - | |
Ne 05.07. | 2.závod ČP Fourcross | Šumperk | - | - | |
Po 06.07. | Tour de Zavadilka (9.SAL) | Zavadilka (Roudnice) | - | - | |
So 11.07. | Praha - Karlštejn Tour ČS a Kooperativy | Praha - Velká Chuchle | výsledky | - | |
So 11.07. | Scott Krkonošský maraton | Lomnice nad Popelkou | - | - | |
Ne 12.07. | MČR ČP DH (CN) | Pec pod Sněžkou | výsledky | - | |
So 18.07. | Salzkammergut Trophy (MME) | Bad Goisern (AUT) | výsledky | - | |
So 18.07. | Trek maraton Přes tři vrchy Vysočiny | Horní Cerekev | - | - | |
So 18.07. | Kelly´s Beskyd Tour 2009-15.ročník | Frenštát pod Radhoštěm | - | - | |
Ne 19.07. | Okoloplzně | Plzeň | výsledky | - | |
Út 21.07. | 4.závod ČP cross-country | Karlovy Vary | výsledky | - | |
So 25.07. | Železné hory | Chrudim | - | - | |
So 25.07. - So 26.07. | GIANT Berounská 24MTB | Beroun | - | - | |
So 25.07. | Kelly´s Beskyd Tour 2009-9.ročník | Frenštát pod Radhoštěm | - | - | |
Ne 26.07. | Okolo Ústí (ČP) | Ústí nad Labem | výsledky | - | |
Ne 26.07. | Nepomyšl (10.SAL) | Nepomyšl | výsledky | - |
Srpen 2009
So 01.08. | Trek MTB Maraton Krakatit Dobříš | Dobříš | - | - | |
So 01.08. | Šumavský maratón | Zadov | - | - | |
So 01.08. | Koštovský Pedál | Košov - (Ústí n.L.) | - | - | |
Ne 02.08. | Erzgebirgs-Bike-Marathon (MME) | Obec Seiffen (GER) | výsledky | - | |
So 08.08. | Ještěd Tour Kooperativy | Liberec - areál Aeroklubu | - | - | |
So 08.08. | GALAXY CYKLOŠVEC MARATON (ČP) | Písek Semice | výsledky | - | |
So 08.08. | Jundrovský kopeček - III.ročník | Brno-Jundrov stadion S.K. | - | - | |
So 08.08. | Brandov (11.SAL) | Most | výsledky | - | |
Ne 09.08. | Okoloostravy | Ostrava | - | - | |
So 15.08. | Podkrkonošský maraton | Lázně Bělohrad | - | - | |
So 15.08. | BIKE BRDY | Lety u Prahy | - | - | |
So 15.08. | PÁLAVSKÝ KRPÁL | Pavlov u Mikulova | - | - | |
So 15.08. | Krušnoman XXL - Bike Triathlon | Klíny | - | - | |
Ne 16.08. | 3.závod ČP DH | Klínovec | výsledky | - | |
Ne 16.08. | VC SNĚŽNÍKU - Mistrovství SAL 2009 (12.SAL) | Sněžník | výsledky | - | |
So 22.08. | 3.závod ČP Fourcross | Tošovice | - | - | |
So 22.08. | Karlovarský AM bikemaraton ČS | Karlovy Vary | - | - | |
So 22.08. | Kelly´s Pahorkáč | Rumburk | - | - | |
So 22.08. | Albion Day by Night – 7 hodinovka – štafetový závod MTB | Dobříš | - | - | |
So 22.08. | 5.závod ČP cross-country - finále (C2) | Kutná Hora | výsledky | - | |
Ne 23.08. | MČR (CN) Fourcross | Tošovice | výsledky | - | |
Ne 23.08. | Okolobrna | Brno | - | - | |
Ne 23.08. | MISTROVSTVÍ SVĚTA XCM | Graz (AUT) | výsledky | - | |
So 29.08. | Náměšťský maraton | Náměšť nad Oslavou | - | - | |
So 29.08. | VELKÁ CENA VINNÝCH SKLEPŮ | Vranovská přehrada/chatová osada „Pohádka“ Lančov | - | - | |
So 29.08. | Kralovický MTB Maraton - 6. ročník | Kralovice - Sport kemp | výsledky | - | |
So 29.08. | DAAK Tour 2008 (13.SAL) | Skalice u Č. Lípy | - | - | |
So 29.08. | Zlínská kola - III.ročník | Zlín - vrch Díly, nad Gymnáziem | - | - | |
Ne 30.08. | Krušnoborec - 1.ročník | Klíny | výsledky | - |
Září 2009
So 05.09. | Priessnitzova šedesátka ČS | Jeseník | - | - | |
So 05.09. | Bike Babí léto | Chrastava u Liberce | - | - | |
Ne 06.09. | Okoloprahy | Praha | výsledky | - | |
So 12.09. | Specialized Rallye Sudety (MČR) | Teplice nad Metují | výsledky | - | |
So 12.09. - So 13.09. | Cyklo Le Mans/24 hodin na kole | Šaratice (Brno) | - | - | |
Ne 13.09. | 4.závod ČP DH | Rokytnice nad Jizerou | výsledky | - | |
Ne 13.09. | GT Zaskar 2008 | Jedovnice, autokemp Olšovec | - | - | |
Ne 13.09. | VC TOS Varnsdorf (14.SAL) | Č.Lípa - Sosnová | - | - | |
So 19.09. | Cyklobraní Kooperativy a ČS | Jevišovka | - | - | |
So 19.09. | Galaxy Soběslavský maraton | Soběslav | - | - | |
So 19.09. | Pražská 50 | Praha - Dejvice | - | - | |
Ne 20.09. | Jabkenický cyklokros (ČP Masters) | Jabkenice, okr. Mladá Boleslav | - | - | |
Ne 20.09. | MISTROVSTVÍ EVROPY XCM | Tartu (EST) | - | - | |
So 26.09. | Oderská Mlýnice ČS | Klokočůvek u Oder | - | - | |
So 26.09. | Říjnový bike maraton | Cheb | - | - | |
So 26.09. | GALAXY ZRUČSKÝ MARATON | Kácov | - | - | |
So 26.09. | Svatováckavská časovka | Hulín | - | - | |
Ne 27.09. | Svinčice (15.SAL) | Svinčice u Mostu | - | - |
Říjen 2009
So 03.10. | In-line KL cup 2009 + In-line MS cyklistů | Most Hipodrom | výsledky | - | |
Ne 04.10. | 4.závod ČP Fourcross | Litoměřice | - | - | |
Ne 04.10. | Okolozlína | Zlín | - | - | |
So 10.10. | Nova Author Cup | Josefův Důl | výsledky | - | |
So 10.10. | Poslední Šlápnutí 2009 | Vysoký Újezd (Praha-Rudná) | - | - | |
Ne 11.10. | Tour de Brdy | Zbiroh (zámek) | - | - | |
So 17.10. | MTB Jesenický SUROVEC 2009 | Jesenice u Rakovníka | - | - | |
Ne 18.10. | Velká cena A-Keramika/2. závod UCI světového poháru | Plzeň - areál U Sv. Jiří | - | - | |
Ne 25.10. | GRAND PRIX MASTERS CYKLOKROS OSTRAVA 09 | OSTRAVA - ZÁBŘEH | - | - | |
St 28.10. | ČP v cyklokrosu TOI TOI Cup (5) | Hlinsko | - | - |
Listopad 2009
So 14.11. | Winter Trans Brdy | Lety u Prahy | výsledky | - | |
Út 17.11. | ČP v cyklokrosu TOI TOI Cup (6) | Holé Vrchy | - | - | |
So 21.11. | ČP v cyklokrosu TOI TOI Cup (7) | Louny | - | - |
Prosinec 2009
So 12.12. | ČP v cyklokrosu TOI TOI Cup (8) | Uničov - Lesopark Šibeníku | - | - | |
So 19.12. | O pohár starosty Prahy 7 - ČP MASTERS v cyklokrosu | Praha 7, Královská obora STROMOVKA | výsledky | - |
MTB Cross country | MTB Maraton | Silnice | Etapové závody | ||||
MTB Enduro | MTB Downhill | Cyklokros | Ostatní |
Pořádáte závod a chtěli byste ho zařadit do našeho kalendáře závodů?
Není nic jednoduššího než nám propozice zaslat na e-mail info@klmost.cz a my váš závod zařadíme do kalendáře závodů.