Kalendář závodů
MTB závody (cross country - XC, downhill - DH, maraton - MX, enduro - 4X), silniční závody, cyklokros a další
Kalendář pořádaných MTB, silničních, cyklokrosových, ale také běžkařských závodů.
Pořádáte závod a chtěli byste ho zařadit do našeho kalendáře závodů? Není nic jednoduššího než nám propozice zaslat na e-mail info@klmost.cz a my váš závod zařadíme do kalendáře závodů.
Ukončené závody
Leden 2008
Út 01.01. | NOVOROČNÍ VYJÍŽĎKA | Most - u Korbelu - ul.Česká | - | fotogalerie | |
So 05.01. | MČR v cyklokrosu TOI TOI Cup | Mnichovo Hradiště | výsledky | - | |
Pá 11.01. | Bedřichovská 30 (ski-skate) | Bedřichov | - | - | |
Ne 13.01. | Jizerská 50 - 41. ročník (ski-klasika) | Bedřichov | - | - | |
Čt 17.01. | Otevřený přebor PČR okres Most - (ski) 10 km klasika | Klíny | - | - | |
Pá 18.01. | Otevřený přebor PČR okres Most - (ski) štafeta skate | Klíny | - | - |
Únor 2008
So 09.02. | 1.zimní pražský MTB maraton | Praha - Dejvice | výsledky | - | |
So 16.02. | ZRUŠEN! K3 Zimní triatlon 2008 | Pilská nádrž u Žďáru n.S. | - | - | |
So 23.02. | Klínská noc 12-ti hodinovka (ski) | !!! ZRUŠENO !!! Klíny | - | - |
Březen 2008
So 01.03. - So 02.03. | Krušnohorská bílá stopa (ski) | !!! NOVÝ TERMÍN !!! Horský hotel Lesná | - | - | |
So 22.03. | Velikonoční časovka jednotlivců | Hulín | - | - | |
So 22.03. | Jarní Bahno | Karlovy Vary - Linhart | - | - | |
So 29.03. | Jarní Bahno | Karlovy Vary - Tři Kříže | - | - | |
Ne 30.03. | BRNO - V. BÍTEŠ - BRNO (ME,U23) ČP | Brno | - | - | |
Ne 30.03. | Mistrovství republiky singlespeed 2008 | Nové Město nad Metují | - | - |
Duben 2008
So 05.04. | První šlápnutí 2008 | Vysoký Újezd (Praha-Rudná) | - | - | |
So 05.04. | Benešovské závody horských kol | Benešov nad Ploučnicí | - | - | |
So 05.04. | Jarní Bahno | Karlovy Vary - Letní kino | - | - | |
Ne 06.04. | Aprílová osmička | Teplice nad Metují | - | - | |
So 12.04. | DEMA Chřibská 50 MTB | Roštín - areál Kamínka | - | - | |
So 12.04. | Přes dva kopce s Toi Toi | Jedomělice (Kladno) | - | - | |
So 12.04. | SOBĚSLAV - kritérium (ME,U23) ČP | Soběslav | - | - | |
So 12.04. | Pičín - kritérium (mládež) ČPM | Pičín | - | - | |
So 12.04. | Jarní časovka Bášť | Bášť | - | - | |
So 12.04. | 1.závod ČP cross-country (C2) | Pardubice | - | - | |
So 12.04. | Jarní Bahno | Karlovy Vary - Sedlečko | - | - | |
Ne 13.04. | Alpina Okolopardubic | Pardubice - Kunětická Hora | - | - | |
Ne 13.04. | VC EUROLINES | Pičín | - | - | |
Ne 13.04. | SOBĚSLAV - kritérium (mládež) ČPM | Soběslav | - | - | |
Ne 13.04. | Časovka Lom | Lom u Mostu | - | - | |
Ne 13.04. | 3. cena Nasavrk MTB | Nasavrky | - | - | |
Ne 13.04. | O sud vratislavického piva | Vratislavice | - | - | |
So 19.04. | MTB Rallye Vltava | Hluboká nad Vltavou | - | - | |
So 19.04. | Městské MTB kritérium Č.Lípa | Česká Lípa, Nám. | - | - | |
Ne 20.04. | Českolipský maraton | Česká Lípa, Nám. | - | - | |
Ne 20.04. | Jihočeský pohár MTB #1 | Soběslav | - | - | |
So 26.04. | Author 50 Český ráj | Branžež - Nová Ves | - | - | |
So 26.04. | Časovka jedn. (mládež) ČPM | Brno | - | - | |
So 26.04. | Ašský bláteník | Aš | - | - | |
Ne 27.04. | Ratibořický MTB maraton | Úpice - stadión Sparta | - | - | |
Ne 27.04. | Časovka (1.SAL) | Lom u Mostu | výsledky | - | |
Ne 27.04. | Brno (mládež) ČPM | Brno | - | - |
Květen 2008
Čt 01.05. | PowerBar MTB Posázavím | Mnichovice u Prahy | výsledky | - | |
Čt 01.05. | CIHLÁŘŮV MEMORIÁL | Praha | - | - | |
Čt 01.05. | Chodovská časovka jednotlivců 2008 | Chodov | - | - | |
Čt 01.05. | Horská MTB časovka Jedlová | Jiřetín pod Jedlovou | - | - | |
Čt 01.05. | XC Rtyňská zvonice | Rtyně v Podkrkonoší | - | - | |
Čt 01.05. | Zelená hora-časovka | Cheb - v úpatí Zelené hory | - | - | |
So 03.05. | 1.závod ČP Fourcross | Polsko-Szczawno Zdrój | - | - | |
So 03.05. | Orlík Tour České spořitelny | Orlík - Vystrkov | - | - | |
So 03.05. | Author Šela Marathon 2008 | Lipník nad Bečvou | - | - | |
So 03.05. | Škodabike Marathon | Plzeň | - | - | |
So 03.05. | Liberecká 50 | Liberec - Vesec | - | - | |
So 03.05. | TŘEBENICE - kritérium (ČP) | Třebenice | - | - | |
Ne 04.05. | VC OSVOBOZENÍ (ČP) | Benešov nad Ploučnicí | - | - | |
St 07.05. - St 11.05. | ZÁVOD MÍRU JUNIORŮ (ČPM) silnice | Terezín | - | - | |
Čt 08.05. | Signálka Cheb - 1/2 maraton | Cheb | - | - | |
Čt 08.05. | 2.závod ČP cross-country (C2) | Teplice | - | - | |
Pá 09.05. - Pá 11.05. | ZÁVOD MÍRU NADĚJÍ (Kadeti+Juniorky) ČPM (silnice) | Jevíčko | - | - | |
So 10.05. | Kelly`s Malevil Cup (1.ČP,MME) | Heřmanice Ranč Malevil | - | - | |
So 10.05. | Plzeňský cyklomaraton údolím Berounky | Plzeň | - | - | |
So 10.05. | Jihočeský pohár MTB #2 | Vimperk | - | - | |
Ne 11.05. | Kritérium (3.SAL) | Březno u Chomutova | - | - | |
Ne 11.05. | Časovka (2.SAL) | Březno u Chomutova | - | - | |
St 14.05. | Nominační závod mladých mosteckých bikerů | Most | - | - | |
Pá 16.05. - Pá 18.05. | Mad East Challenge (MTB) | Altenberg - Krušné hory (GER) | - | - | |
Pá 16.05. - Pá 18.05. | MISTROVSTVÍ EVROPY XC | Sankt Wendel (GER) | - | - | |
So 17.05. | Brno - Černá Hora - Brno ČS | Brno Medlánky | - | - | |
So 17.05. | Mamut Tour & Bike | Přerov | - | - | |
So 17.05. | Fox Galaxy maraton Prachatice | Prachatice | - | - | |
So 17.05. | Silesia bike marathon | Opava | - | - | |
So 17.05. | Klínská noc 6-ti hodinovka (běh) | Klíny | - | - | |
So 17.05. | Časovka do vrchu (4.SAL) | Jirkov | - | - | |
So 17.05. | OBLASTNÍ PŘEBOR - časovka | ? | - | - | |
So 17.05. | Bikeatlon | Liberec - Lidové sady | - | - | |
So 17.05. | O pohár města Kralovic (PAL - Becker Cup) | Kralovice | - | - | |
So 17.05. | Chebské kašny Cheb | Cheb | - | - | |
Ne 18.05. | 1.závod ČP DH | Krupka | - | - | |
Ne 18.05. | OBLASTNÍ PŘEBOR - silnice | ? | - | - | |
Čt 22.05. - Čt 22.05. | Beskidy MTB Trophy (MTB) | Istebna (POL) | - | - | |
So 24.05. | Chomutov Tour ČS | Chomutov | - | - | |
So 24.05. | 3.závod ČP cross-country (C2) | Karlovy Vary | - | - | |
Ne 25.05. | 2.závod ČP Fourcross | Praha - Polis XIII | - | - | |
Ne 25.05. | Čas.družstev (mládež) ČPM | Svinary | - | - | |
Čt 29.05. - Čt 01.06. | VELKÁ CENA WINDOORS (silnice) | Lidice | - | - | |
Pá 30.05. - Pá 01.06. | MALÝ ZÁVOD MÍRU - Žáci-Kadetky (silnice) ČPM | Vyškov | - | - | |
So 31.05. | Author Král Šumavy MTB | Klatovy | - | - | |
So 31.05. | Maraton Bohemie | Nový Bor | - | - | |
So 31.05. | SPECIALIZED SUDETY TOUR 2008 | Teplice nad Metují | - | - | |
So 31.05. | Tour de Křesín | Most - KL sport | - | - | |
So 31.05. | MČR MTB UAC | Mšeno | - | - |
Červen 2008
Ne 01.06. | Komáří Vížka - do vrchu (5.SAL) | Krupka | - | - | |
Ne 01.06. | Velká cena Cyklo Plus | Bořitov (okr. Blansko) | - | - | |
Pá 06.06. - Pá 08.06. | TOUR de HANÁ (silnice) | Vyškov | - | - | |
Pá 06.06. - Pá 07.06. | Cyklo Patria Direct Jizerská 50 | Josefův Důl Bedřichov v Jizerských horách | - | - | |
So 07.06. | Jistebnický kancionál ČS | Jistebnice | - | - | |
So 07.06. | SPECIALIZED - EXTRÉM BIKE MOST (2.ČP) | Most | výsledky | - | |
Ne 08.06. | Kooperativa Okolohradce | Hradec Králové | - | - | |
Ne 08.06. | Okruhy pod Jehlou | Česká Kamenice | - | - | |
Ne 08.06. | Jihočeský pohár MTB #3 | Kubova Huť | - | - | |
Ne 08.06. | Draci na Ronšperku (PAL - Becker Cup) | Stříbro | - | - | |
St 11.06. | VC ČS - Pražské schody 2007 | Praha, Nerudova ulice | - | - | |
So 14.06. | Příbramský permoník ČS | Příbram | - | - | |
So 14.06. | Głuszyca Marathon (MME) | Głuszyca (POL) | - | - | |
So 14.06. | 24hours MTB | Liberec - Vesec | - | - | |
So 14.06. | Galaxy Petyša Tour | Rožnov pod Radhoštěm | - | - | |
So 14.06. | Author Cyklo Maštale | Proseč u Litomyšle | - | - | |
So 14.06. | 4.závod ČP cross-country (C1) | Špindlerův Mlýn | - | - | |
So 14.06. | Porsche Plzeň Superb Cup (PAL - Becker Cup) | Plzeň | - | - | |
So 14.06. | Svatobor Cup | Sušice | - | - | |
Ne 15.06. | 2.závod ČP DH | Špindlerův Mlýn | - | - | |
Ne 15.06. | MISTROVSTVÍ EVROPY XCM | Albstadt (GER) | - | - | |
Ne 15.06. | Silniční okruhy (6.SAL) | Březno u Chomutova | - | - | |
Út 17.06. | Author korida horských kol | Plzeň | - | - | |
Út 17.06. - Út 22.06. | MISTROVSTVÍ SVĚTA (ITA) | Val di Sole - Commezzadura | - | - | |
So 21.06. | APACHE Jestřebí hory (3.ČP) | Úpice | - | - | |
So 21.06. | Author 50 Bezděz | Bezděz | - | - | |
So 21.06. | RANÁ TOUR 2008 | Raná u Loun | - | - | |
So 21.06. | XC Poohří COXYS | Cheb | - | - | |
So 21.06. | Střekov CUP 2008 | Nová Ves u Ústí nad Labem | - | - | |
Ne 22.06. | Klíny - do vrchu (7.SAL) | Litvínov | - | - | |
Ne 22.06. | Mníšek - do vrchu (8.SAL) | Litvínov - Janov | - | - | |
Ne 22.06. | VC PEK SERVIS - kritérium (mládež) ČPM | Kolín | - | - | |
Ne 22.06. | O sud vratislavického piva | Vratislavice | - | - | |
Ne 22.06. | Artézia Orel MTB Cup - VC Klimatex | Bořitov (okr. Blansko) | - | - | |
Ne 22.06. | Jihočeský pohár MTB #4 | Lenora | - | - | |
Út 24.06. | MČR časovka družstev | Nová Bystřice | - | - | |
Čt 26.06. | MISTROVSTVÍ EVROPY MASTERS - časovka | Žďár nad Sázavou | - | - | |
Čt 26.06. | MČR časovka jednotlivců | Třeboň | - | - | |
Pá 27.06. | ME MASTERS - silnice (M4,M5,M6,W3,W4) | Žďár nad Sázavou | - | - | |
So 28.06. | Olomoucká padesátka Kooperativy | Olomouc-Bělkovice/Lašťany | - | - | |
So 28.06. | MTB Vysocký Maraton | Vysoké nad Jizerou | - | - | |
So 28.06. | Galaxy Zručský maraton | Zruč nad Sázavou | - | - | |
So 28.06. | Vinařská 50 Author Znovín Cup | ŠATOV | - | - | |
So 28.06. | ME MASTERS - silnice (M3,M7,M8,W1,W5) | Žďár nad Sázavou | - | - | |
So 28.06. | MČR silniční (U23) | J. Hradec | - | - | |
So 28.06. | Velká cena Plzně (PAL - Becker Cup) | Plzeň - Homolka | - | - | |
Ne 29.06. | 3.závod ČP DH | Velké Karlovice | - | - | |
Ne 29.06. | ME MASTERS - silnice (M1,M2,M9,W2,W6) | Žďár nad Sázavou | - | - | |
Ne 29.06. | Krušnohorské peklo (9.SAL) | N.Ves v horách | - | - | |
Ne 29.06. | MČR silniční (M-Elita,J,Jky) | J. Hradec | - | - |
Červenec 2008
Čt 03.07. - Čt 06.07. | JUNIOR TOUR (silnice) ČPM | Plzeň | - | - | |
So 05.07. | 3.závod ČP Fourcross | Šumperk | - | - | |
So 05.07. | ČS Bikemaraton Drásal | Holešov | - | - | |
So 05.07. | FoFr CUP | Prysk | - | - | |
So 05.07. | MISTROVSTVÍ SVĚTA | Villabassa (ITA) | - | - | |
Ne 06.07. | MČR Fourcross (CN) | Šumperk | - | - | |
Ne 06.07. | Tuchořice (10.SAL) | Tuchořice u Žatce | - | - | |
Ne 06.07. | Jihočeský pohár MTB #5 | Řepice | - | - | |
Pá 11.07. - Pá 13.07. | MLÉČNÝ ZÁVOD (Kadeti) ČPM (silnice) | Louny | - | - | |
Pá 11.07. | M.Třebová - kritérium (ME,U23) ČP | Moravská Třebová | - | - | |
So 12.07. | Salzkammergut Trophy (MME) | Bad Goisern (AUT) | - | - | |
So 12.07. | GALAXY CYKLOŠVEC MARATON | Písek Semice | - | - | |
So 12.07. | Scott Krkonošský maraton | Lomnice nad Popelkou | - | - | |
So 12.07. | Brandov (11.SAL) | Most | - | - | |
So 12.07. | Jevíčko (ME,U23) ČP | Jevíčko | - | - | |
So 12.07. | MČR cross-country | Velké Losiny | - | - | |
Ne 13.07. | MČR cross-country (CN) | Velké Losiny | - | - | |
So 19.07. | Trek maraton Přes tři vrchy Vysočiny | Horní Cerekev | - | - | |
So 19.07. | Mistrovství SACČR | Běleč | - | - | |
So 19.07. | XC Skalka DOMO | Cheb | - | - | |
Ne 20.07. | MČR ČP DH (CN) | Liberec | - | - | |
Ne 20.07. | Mistrovství SACČR (12.SAL) | Běleč | - | - | |
Pá 25.07. - Pá 27.07. | REGIONEM ORLICKA (Jinioři) ČPM (silnice) | Lanškroun | - | - | |
So 26.07. - So 02.08. | Mountain Bike Challenge (MTB) | Kudowa Zdrój - Duszniki Zdrój (POL, CZ) | - | - | |
So 26.07. | Rubena Manitou Železné hory | Chrudim | - | - | |
So 26.07. | Kelly`s Beskyd tour (MČR) | Frenštát pod Radhoštěm | výsledky | - | |
So 26.07. | Kozelkův memoriál - finále (PAL - Becker Cup) | Klabava | - | - | |
Ne 27.07. | FACTOR Koštovský pedál | Trmice | - | - | |
Ne 27.07. | Nepomyšl (13.SAL) | Nepomyšl | - | - |
Srpen 2008
So 02.08. | Trek Krušnohorský MTB Maratón | Litvínov | výsledky | - | |
So 02.08. | Trek MTB Maraton Krakatit Dobříš | Dobříš | - | - | |
So 02.08. | Šumavský maratón | Zadov | - | - | |
So 02.08. | VC SNĚŽNÍKU (ME,U23) ČP (mládež-čas.vrch) | Sněžník | - | - | |
Ne 03.08. | Erzgebirgs-Bike-Marathon (MME) | Obec Seiffen (GER) | výsledky | - | |
Út 05.08. | MČR (Žáci-Kadetky) Časovka jedn. | Lanškroun | - | - | |
Čt 07.08. - Čt 10.08. | VYSOČINA TOUR (silnice) | Žďár nad Sázavou | - | - | |
Čt 07.08. | MČR (Žáci-Kadetky) Časovka družstev | Lanškroun | - | - | |
So 09.08. | Praha - Karlštejn Tour ČS a Kooperativy | Praha - Velká Chuchle | - | - | |
So 09.08. | Vožický maraton | Mladá Vožice | - | - | |
So 09.08. | Jundrovský kopeček | Brno-Jundrov | - | - | |
So 09.08. | MČR (Žáci-Kadetky) | Lanškroun | - | - | |
Ne 10.08. | 4.závod ČP Fourcross | Přerov | - | - | |
So 16.08. | BIKE BRDY (4.ČP) | Lety u Prahy | - | - | |
So 16.08. | GRAND PRIX PŘÍBRAM - kritérium (ME,U23) ČP | Příbram | - | - | |
Ne 17.08. | Kritérium (14.SAL) | zrušeno!!! Březno | - | - | |
Ne 17.08. | VC AS OKNO - čas. do vrchu (ME,U23) ČP | Kamýk | - | - | |
Ne 17.08. | Partyzán | Chomutov | - | - | |
Pá 22.08. - Pá 23.08. | OLYMPIJSKÉ HRY (CHN) | Peking | - | - | |
So 23.08. | Karlovarský AM bikemaraton ČS | Karlovy Vary | - | - | |
So 23.08. | Pahorkáč | Rumburk | výsledky | - | |
So 23.08. | Moravský bikemaraton | Leština | - | - | |
So 23.08. | Orlová - kritérium (mládež) ČPM | Orlová | - | - | |
So 23.08. | Jihočeský pohár MTB #7 | Novosedly | - | - | |
Ne 24.08. | CENA MĚSTA PETŘVALD (mládež) ČPM | Petřvald | - | - | |
So 30.08. | Priessnitzova šedesátka ČS | Jeseník | - | - | |
So 30.08. | Kelly´s Dubnicky maraton | Dubnice (SK) | - | - | |
So 30.08. | Náměšťský maraton | Náměšť nad Oslavou | - | - | |
So 30.08. | DAAK Tour 2008 (15.SAL) | Skalice u Č. Lípy | - | - | |
So 30.08. | Jihočeský pohár MTB #8 | Horní Planá | - | - | |
Ne 31.08. | 4.závod ČP DH | Klínovec | - | - | |
Ne 31.08. | KED Královehradecká 50 | Hradec Králové | - | - | |
Ne 31.08. | Krušnoborec | Klíny | výsledky | - | |
Ne 31.08. | Středeční pohár horských kol #1 | Radvanice - Paseky | - | - |
Září 2008
St 03.09. | Středeční pohár horských kol #2 | Malé Svatoňovice - Odolov | - | - | |
Pá 05.09. - Pá 06.09. | ZÁVOD PŘÁTELSTVÍ (silnice) | Č.Budějovice | - | - | |
So 06.09. | Cyklobraní Kooperativy a ČS | Jevišovka | - | - | |
So 06.09. | BLANENSKÝ GOLEM KELLYS BIKE MARATON | Blansko | - | - | |
So 06.09. | Valašský MTB král | Huslenky u Vsetína | - | - | |
So 06.09. | Bike Babí léto | Chrastava u Liberce | - | - | |
So 06.09. | Výškov - kritérium (mládež) ČPM | Výškov u Loun | - | - | |
So 06.09. | 5.závod ČP cross-country (C2) | Kuřim | - | - | |
So 06.09. | ANTAL bike Aš | Aš | - | - | |
Ne 07.09. | Louny (mládež) ČPM | Louny | - | - | |
St 10.09. | Středeční pohár horských kol #3 | Markoušovice - hřiště | - | - | |
Čt 11.09. | VC H. KRÁLOVÉ - kritérium | Hradec Králové | - | - | |
So 13.09. | Ještěd Tour Kooperativy | Liberec - areál Aeroklubu | - | - | |
So 13.09. | Specialized Rallye Sudety (ČP) | Teplice nad Metují | - | - | |
So 13.09. | DAIKIN Open race | Plzeň - Borská pole | - | - | |
So 13.09. | Author Král Šumavy ROAD | Klatovy | - | - | |
So 13.09. | 24 hodin cyklo Le Mans | Šaratice u Brna | - | - | |
So 13.09. | Brno (mládež) ČPM | Brno | - | - | |
So 13.09. | Kynžvartský podzim | Lázně Kynžvart | - | - | |
Ne 14.09. | VC TOS Varnsdorf (16.SAL) | Č.Lípa - Sosnová | - | - | |
Ne 14.09. | Brno - kritérium (mládež) ČPM | Brno | - | - | |
St 17.09. | Středeční pohár horských kol #4 | Úpice | - | - | |
Pá 19.09. | VC BORGERS - kritérium | Rokycany | - | - | |
So 20.09. | Oderská Mlýnice ČS | Klokočůvek u Oder | - | - | |
So 20.09. | Archa Maraton Brdy | Mýto u Rokycan | - | - | |
So 20.09. | PRAHA - K. VARY - PRAHA | Praha | - | - | |
So 20.09. | KYJOV - kritérium | Kyjov | - | - | |
So 20.09. | O pohár starosty Č.Kamenice | Česká Kamenice | - | - | |
So 20.09. | Středeční pohár horských kol #5 | Červený Kostelec - Bohdašín | - | - | |
Ne 21.09. | 5.závod ČP Fourcross | Litoměřice | - | - | |
Ne 21.09. | Braňany - POZOR ZMĚNA (finále.SAL) | Braňany u Mostu | výsledky | fotogalerie | |
Ne 21.09. | KYJOV | Kyjov | - | - | |
Ne 21.09. | Jihočeský pohár MTB Finále | Vimperk | - | - | |
Ne 21.09. | Na Zelenou horu Cheb | Cheb - v úpatí Zelené hory | - | - | |
St 24.09. | Středeční pohár horských kol #6 | Rtyně v Podkrkonoší | - | - | |
So 27.09. | Krušnohorský maratón MTB - 12. ročník | Osek - Autokemp | - | - | |
So 27.09. | Galaxy Soběslavský maraton | Soběslav | - | - | |
So 27.09. | Říjnový bike ZS | Cheb | - | - | |
Ne 28.09. | MČR - časovka dvojic | Březnice | - | - | |
Ne 28.09. | MČR - Čas.družstev (Junioři) | Březnice | - | - |
Říjen 2008
St 01.10. | Středeční pohár horských kol #7 | Úpice | - | - | |
So 04.10. | Trutnovská padesátka ČS | Trutnov | - | - | |
So 04.10. | MEM. J.VESELÉHO - kritérium (ME,U23) ČP | Ostrava | - | - | |
Ne 05.10. | GP PRAHA - kritérium | Praha | - | - | |
So 11.10. | Nova Author Cup | Josefův Důl | - | - | |
So 11.10. | MTB Jesenický SUROVEC 2008 | Jesenice u Rakovníka | - | - | |
So 18.10. | Středeční pohár horských kol - vyhlášení | Úpice | - | - | |
Ne 26.10. | SVĚTOVÝ POHÁR V CYKLOKROSU | Tábor | - | - | |
Út 28.10. | ČP v cyklokrosu TOI TOI Cup | Podbořany | - | - |
Listopad 2008
Pá 07.11. | ČP v cyklokrosu TOI TOI Cup | Holé Vrchy | - | - | |
So 08.11. | VIPrahlo - MTB orientační závod dvojic | Zbraslav – penzion U Chladů | - | - | |
So 08.11. | Merida Sport life cup 2008 | Brno, velodrom TJ Favorit | - | - | |
So 15.11. | O pohár vesnice Střeň - cyklokros „trochu“ jinak… | Střeň | - | - | |
So 15.11. | GIRO Winter Trans Brdy | Lety u Prahy | - | - | |
So 22.11. | ČP v cyklokrosu TOI TOI Cup | MNICHOVO HRADIŠTĚ | - | - |
Prosinec 2008
So 13.12. | ČP v cyklokrosu TOI TOI Cup | Plzeň | - | - | |
So 13.12. | Krušnohorská bílá stopa (ski) | Horský hotel Lesná | výsledky | - |
MTB Cross country | MTB Maraton | Silnice | Etapové závody | ||||
MTB Enduro | MTB Downhill | Cyklokros | Ostatní |
Pořádáte závod a chtěli byste ho zařadit do našeho kalendáře závodů?
Není nic jednoduššího než nám propozice zaslat na e-mail info@klmost.cz a my váš závod zařadíme do kalendáře závodů.