KL sport Most | Cyklo prodejna, jízdní kola a příslušenství, sportovní oblečení



Kološkola Tomáš Trunschka

Nejbližší závody...

22.06.2019 | Most - Hipodrom
SPECIALIZED - EXTRÉM BIKE MOST (MČR-XCM)
18.08.2019 | Svinčice u Mostu
Svinčické okruhy
20.06.2020 | Most - Hipodrom
SPECIALIZED - EXTRÉM BIKE MOST (ČP-XCM)

Úvodní strana > Kalendář závodů >

Kalendář závodů

MTB závody (cross country - XC, downhill - DH, maraton - MX, enduro - 4X), silniční závody, cyklokros a další

Kalendář pořádaných MTB, silničních, cyklokrosových, ale také běžkařských závodů.

Pořádáte závod a chtěli byste ho zařadit do našeho kalendáře závodů? Není nic jednoduššího než nám propozice zaslat na e-mail info@klmost.cz a my váš závod zařadíme do kalendáře závodů.

ZÁVODYSERIÁLY

PŘIPRAVOVANÉ ZÁVODY
UKONČENÉ ZÁVODY
Filtr závodů dle typu:
MTB Cross country MTB Cross country MTB Maraton MTB Maraton Silnice Silnice MTB Downhill Etapové závody
MTB Enduro MTB Enduro MTB Downhill MTB Downhill Ostatní Cyklokros Ostatní Ostatní


Ukončené závody

Leden 2008

Út 01.01. Silnice NOVOROČNÍ VYJÍŽĎKA Most - u Korbelu - ul.Česká - fotogalerie
So 05.01. Cyklokros MČR v cyklokrosu TOI TOI Cup Mnichovo Hradiště výsledky -
Pá 11.01. Ostatní Bedřichovská 30 (ski-skate) Bedřichov - -
Ne 13.01. Ostatní Jizerská 50 - 41. ročník (ski-klasika) Bedřichov - -
Čt 17.01. Ostatní Otevřený přebor PČR okres Most - (ski) 10 km klasika Klíny - -
Pá 18.01. Ostatní Otevřený přebor PČR okres Most - (ski) štafeta skate Klíny - -

Únor 2008

So 09.02. MTB maraton 1.zimní pražský MTB maraton Praha - Dejvice výsledky -
So 16.02. Ostatní ZRUŠEN! K3 Zimní triatlon 2008 Pilská nádrž u Žďáru n.S. - -
So 23.02. Ostatní Klínská noc 12-ti hodinovka (ski) !!! ZRUŠENO !!! Klíny - -

Březen 2008

So 01.03.  - So 02.03. Ostatní Krušnohorská bílá stopa (ski) !!! NOVÝ TERMÍN !!! Horský hotel Lesná - -
So 22.03. Silnice Velikonoční časovka jednotlivců Hulín - -
So 22.03. MTB cross country Jarní Bahno Karlovy Vary - Linhart - -
So 29.03. MTB cross country Jarní Bahno Karlovy Vary - Tři Kříže - -
Ne 30.03. Silnice BRNO - V. BÍTEŠ - BRNO (ME,U23) ČP Brno - -
Ne 30.03. MTB cross country Mistrovství republiky singlespeed 2008 Nové Město nad Metují - -

Duben 2008

So 05.04. Silnice První šlápnutí 2008 Vysoký Újezd (Praha-Rudná) - -
So 05.04. MTB cross country Benešovské závody horských kol Benešov nad Ploučnicí - -
So 05.04. MTB cross country Jarní Bahno Karlovy Vary - Letní kino - -
Ne 06.04. MTB cross country Aprílová osmička Teplice nad Metují - -
So 12.04. MTB maraton DEMA Chřibská 50 MTB Roštín - areál Kamínka - -
So 12.04. MTB maraton Přes dva kopce s Toi Toi Jedomělice (Kladno) - -
So 12.04. Silnice SOBĚSLAV - kritérium (ME,U23) ČP Soběslav - -
So 12.04. Silnice Pičín - kritérium (mládež) ČPM Pičín - -
So 12.04. Silnice Jarní časovka Bášť Bášť - -
So 12.04. MTB cross country 1.závod ČP cross-country (C2) Pardubice - -
So 12.04. MTB cross country Jarní Bahno Karlovy Vary - Sedlečko - -
Ne 13.04. MTB maraton Alpina Okolopardubic Pardubice - Kunětická Hora - -
Ne 13.04. Silnice VC EUROLINES Pičín - -
Ne 13.04. Silnice SOBĚSLAV - kritérium (mládež) ČPM Soběslav - -
Ne 13.04. Silnice Časovka Lom Lom u Mostu - -
Ne 13.04. MTB cross country 3. cena Nasavrk MTB Nasavrky - -
Ne 13.04. MTB cross country O sud vratislavického piva Vratislavice - -
So 19.04. MTB maraton MTB Rallye Vltava Hluboká nad Vltavou - -
So 19.04. MTB cross country Městské MTB kritérium Č.Lípa Česká Lípa, Nám. - -
Ne 20.04. MTB maraton Českolipský maraton Česká Lípa, Nám. - -
Ne 20.04. MTB cross country Jihočeský pohár MTB #1 Soběslav - -
So 26.04. MTB maraton Author 50 Český ráj Branžež - Nová Ves - -
So 26.04. Silnice Časovka jedn. (mládež) ČPM Brno - -
So 26.04. MTB cross country Ašský bláteník - -
Ne 27.04. MTB maraton Ratibořický MTB maraton Úpice - stadión Sparta - -
Ne 27.04. Silnice Časovka (1.SAL) Lom u Mostu výsledky -
Ne 27.04. Silnice Brno (mládež) ČPM Brno - -

Květen 2008

Čt 01.05. MTB maraton PowerBar MTB Posázavím Mnichovice u Prahy výsledky -
Čt 01.05. Silnice CIHLÁŘŮV MEMORIÁL Praha - -
Čt 01.05. Silnice Chodovská časovka jednotlivců 2008 Chodov - -
Čt 01.05. MTB cross country Horská MTB časovka Jedlová Jiřetín pod Jedlovou - -
Čt 01.05. MTB cross country XC Rtyňská zvonice Rtyně v Podkrkonoší - -
Čt 01.05. MTB cross country Zelená hora-časovka Cheb - v úpatí Zelené hory - -
So 03.05. MTB enduro 1.závod ČP Fourcross Polsko-Szczawno Zdrój - -
So 03.05. MTB maraton Orlík Tour České spořitelny Orlík - Vystrkov - -
So 03.05. MTB maraton Author Šela Marathon 2008 Lipník nad Bečvou - -
So 03.05. MTB maraton Škodabike Marathon Plzeň - -
So 03.05. MTB maraton Liberecká 50 Liberec - Vesec - -
So 03.05. Silnice TŘEBENICE - kritérium (ČP) Třebenice - -
Ne 04.05. Silnice VC OSVOBOZENÍ (ČP) Benešov nad Ploučnicí - -
St 07.05.  - St 11.05. Etapové závody ZÁVOD MÍRU JUNIORŮ (ČPM) silnice Terezín - -
Čt 08.05. MTB maraton Signálka Cheb - 1/2 maraton Cheb - -
Čt 08.05. MTB cross country 2.závod ČP cross-country (C2) Teplice - -
Pá 09.05.  - Pá 11.05. Etapové závody ZÁVOD MÍRU NADĚJÍ (Kadeti+Juniorky) ČPM (silnice) Jevíčko - -
So 10.05. MTB maraton Kelly`s Malevil Cup (1.ČP,MME) Heřmanice Ranč Malevil - -
So 10.05. MTB maraton Plzeňský cyklomaraton údolím Berounky Plzeň - -
So 10.05. MTB cross country Jihočeský pohár MTB #2 Vimperk - -
Ne 11.05. Silnice Kritérium (3.SAL) Březno u Chomutova - -
Ne 11.05. Silnice Časovka (2.SAL) Březno u Chomutova - -
St 14.05. MTB cross country Nominační závod mladých mosteckých bikerů Most - -
Pá 16.05.  - Pá 18.05. Etapové závody Mad East Challenge (MTB) Altenberg - Krušné hory (GER) - -
Pá 16.05.  - Pá 18.05. MTB cross country MISTROVSTVÍ EVROPY XC Sankt Wendel (GER) - -
So 17.05. MTB maraton Brno - Černá Hora - Brno ČS Brno Medlánky - -
So 17.05. MTB maraton Mamut Tour & Bike Přerov - -
So 17.05. MTB maraton Fox Galaxy maraton Prachatice Prachatice - -
So 17.05. MTB maraton Silesia bike marathon Opava - -
So 17.05. Ostatní Klínská noc 6-ti hodinovka (běh) Klíny - -
So 17.05. Silnice Časovka do vrchu (4.SAL) Jirkov - -
So 17.05. Silnice OBLASTNÍ PŘEBOR - časovka ? - -
So 17.05. MTB cross country Bikeatlon Liberec - Lidové sady - -
So 17.05. MTB cross country O pohár města Kralovic (PAL - Becker Cup) Kralovice - -
So 17.05. MTB cross country Chebské kašny Cheb Cheb - -
Ne 18.05. MTB downhill 1.závod ČP DH Krupka - -
Ne 18.05. Silnice OBLASTNÍ PŘEBOR - silnice ? - -
Čt 22.05.  - Čt 22.05. Etapové závody Beskidy MTB Trophy (MTB) Istebna (POL) - -
So 24.05. MTB maraton Chomutov Tour ČS Chomutov - -
So 24.05. MTB cross country 3.závod ČP cross-country (C2) Karlovy Vary - -
Ne 25.05. MTB enduro 2.závod ČP Fourcross Praha - Polis XIII - -
Ne 25.05. Silnice Čas.družstev (mládež) ČPM Svinary - -
Čt 29.05.  - Čt 01.06. Etapové závody VELKÁ CENA WINDOORS (silnice) Lidice - -
Pá 30.05.  - Pá 01.06. Etapové závody MALÝ ZÁVOD MÍRU - Žáci-Kadetky (silnice) ČPM Vyškov - -
So 31.05. MTB maraton Author Král Šumavy MTB Klatovy - -
So 31.05. MTB maraton Maraton Bohemie Nový Bor - -
So 31.05. Silnice SPECIALIZED SUDETY TOUR 2008 Teplice nad Metují - -
So 31.05. Silnice Tour de Křesín Most - KL sport - -
So 31.05. MTB cross country MČR MTB UAC Mšeno - -

Červen 2008

Ne 01.06. Silnice Komáří Vížka - do vrchu (5.SAL) Krupka - -
Ne 01.06. MTB cross country Velká cena Cyklo Plus Bořitov (okr. Blansko) - -
Pá 06.06.  - Pá 08.06. Etapové závody TOUR de HANÁ (silnice) Vyškov - -
Pá 06.06.  - Pá 07.06. MTB maraton Cyklo Patria Direct Jizerská 50 Josefův Důl Bedřichov v Jizerských horách - -
So 07.06. MTB maraton Jistebnický kancionál ČS Jistebnice - -
So 07.06. MTB maraton SPECIALIZED - EXTRÉM BIKE MOST (2.ČP) Most výsledky -
Ne 08.06. MTB maraton Kooperativa Okolohradce Hradec Králové - -
Ne 08.06. MTB cross country Okruhy pod Jehlou Česká Kamenice - -
Ne 08.06. MTB cross country Jihočeský pohár MTB #3 Kubova Huť - -
Ne 08.06. MTB cross country Draci na Ronšperku (PAL - Becker Cup) Stříbro - -
St 11.06. MTB cross country VC ČS - Pražské schody 2007 Praha, Nerudova ulice - -
So 14.06. MTB maraton Příbramský permoník ČS Příbram - -
So 14.06. MTB maraton Głuszyca Marathon (MME) Głuszyca (POL) - -
So 14.06. MTB maraton 24hours MTB Liberec - Vesec - -
So 14.06. MTB maraton Galaxy Petyša Tour Rožnov pod Radhoštěm - -
So 14.06. MTB maraton Author Cyklo Maštale Proseč u Litomyšle - -
So 14.06. MTB cross country 4.závod ČP cross-country (C1) Špindlerův Mlýn - -
So 14.06. MTB cross country Porsche Plzeň Superb Cup (PAL - Becker Cup) Plzeň - -
So 14.06. MTB cross country Svatobor Cup Sušice - -
Ne 15.06. MTB downhill 2.závod ČP DH Špindlerův Mlýn - -
Ne 15.06. MTB maraton MISTROVSTVÍ EVROPY XCM Albstadt (GER) - -
Ne 15.06. Silnice Silniční okruhy (6.SAL) Březno u Chomutova - -
Út 17.06. MTB maraton Author korida horských kol Plzeň - -
Út 17.06.  - Út 22.06. MTB cross country MISTROVSTVÍ SVĚTA (ITA) Val di Sole - Commezzadura - -
So 21.06. MTB maraton APACHE Jestřebí hory (3.ČP) Úpice - -
So 21.06. MTB maraton Author 50 Bezděz Bezděz - -
So 21.06. Silnice RANÁ TOUR 2008 Raná u Loun - -
So 21.06. MTB cross country XC Poohří COXYS Cheb - -
So 21.06. MTB cross country Střekov CUP 2008 Nová Ves u Ústí nad Labem - -
Ne 22.06. Silnice Klíny - do vrchu (7.SAL) Litvínov - -
Ne 22.06. Silnice Mníšek - do vrchu (8.SAL) Litvínov - Janov - -
Ne 22.06. Silnice VC PEK SERVIS - kritérium (mládež) ČPM Kolín - -
Ne 22.06. MTB cross country O sud vratislavického piva Vratislavice - -
Ne 22.06. MTB cross country Artézia Orel MTB Cup - VC Klimatex Bořitov (okr. Blansko) - -
Ne 22.06. MTB cross country Jihočeský pohár MTB #4 Lenora - -
Út 24.06. Silnice MČR časovka družstev Nová Bystřice - -
Čt 26.06. Silnice MISTROVSTVÍ EVROPY MASTERS - časovka Žďár nad Sázavou - -
Čt 26.06. Silnice MČR časovka jednotlivců Třeboň - -
Pá 27.06. Silnice ME MASTERS - silnice (M4,M5,M6,W3,W4) Žďár nad Sázavou - -
So 28.06. MTB maraton Olomoucká padesátka Kooperativy Olomouc-Bělkovice/Lašťany - -
So 28.06. MTB maraton MTB Vysocký Maraton Vysoké nad Jizerou - -
So 28.06. MTB maraton Galaxy Zručský maraton Zruč nad Sázavou - -
So 28.06. MTB maraton Vinařská 50 Author Znovín Cup ŠATOV - -
So 28.06. Silnice ME MASTERS - silnice (M3,M7,M8,W1,W5) Žďár nad Sázavou - -
So 28.06. Silnice MČR silniční (U23) J. Hradec - -
So 28.06. MTB cross country Velká cena Plzně (PAL - Becker Cup) Plzeň - Homolka - -
Ne 29.06. MTB downhill 3.závod ČP DH Velké Karlovice - -
Ne 29.06. Silnice ME MASTERS - silnice (M1,M2,M9,W2,W6) Žďár nad Sázavou - -
Ne 29.06. Silnice Krušnohorské peklo (9.SAL) N.Ves v horách - -
Ne 29.06. Silnice MČR silniční (M-Elita,J,Jky) J. Hradec - -

Červenec 2008

Čt 03.07.  - Čt 06.07. Etapové závody JUNIOR TOUR (silnice) ČPM Plzeň - -
So 05.07. MTB enduro 3.závod ČP Fourcross Šumperk - -
So 05.07. MTB maraton ČS Bikemaraton Drásal Holešov - -
So 05.07. MTB maraton FoFr CUP Prysk - -
So 05.07. MTB maraton MISTROVSTVÍ SVĚTA Villabassa (ITA) - -
Ne 06.07. MTB enduro MČR Fourcross (CN) Šumperk - -
Ne 06.07. Silnice Tuchořice (10.SAL) Tuchořice u Žatce - -
Ne 06.07. MTB cross country Jihočeský pohár MTB #5 Řepice - -
Pá 11.07.  - Pá 13.07. Etapové závody MLÉČNÝ ZÁVOD (Kadeti) ČPM (silnice) Louny - -
Pá 11.07. Silnice M.Třebová - kritérium (ME,U23) ČP Moravská Třebová - -
So 12.07. MTB maraton Salzkammergut Trophy (MME) Bad Goisern (AUT) - -
So 12.07. MTB maraton GALAXY CYKLOŠVEC MARATON Písek Semice - -
So 12.07. MTB maraton Scott Krkonošský maraton Lomnice nad Popelkou - -
So 12.07. Silnice Brandov (11.SAL) Most - -
So 12.07. Silnice Jevíčko (ME,U23) ČP Jevíčko - -
So 12.07. MTB cross country MČR cross-country Velké Losiny - -
Ne 13.07. MTB cross country MČR cross-country (CN) Velké Losiny - -
So 19.07. MTB maraton Trek maraton Přes tři vrchy Vysočiny Horní Cerekev - -
So 19.07. Silnice Mistrovství SACČR Běleč - -
So 19.07. MTB cross country XC Skalka DOMO Cheb - -
Ne 20.07. MTB downhill MČR ČP DH (CN) Liberec - -
Ne 20.07. Silnice Mistrovství SACČR (12.SAL) Běleč - -
Pá 25.07.  - Pá 27.07. Silnice REGIONEM ORLICKA (Jinioři) ČPM (silnice) Lanškroun - -
So 26.07.  - So 02.08. Etapové závody Mountain Bike Challenge (MTB) Kudowa Zdrój - Duszniki Zdrój (POL, CZ) - -
So 26.07. MTB maraton Rubena Manitou Železné hory Chrudim - -
So 26.07. MTB maraton Kelly`s Beskyd tour (MČR) Frenštát pod Radhoštěm výsledky -
So 26.07. MTB cross country Kozelkův memoriál - finále (PAL - Becker Cup) Klabava - -
Ne 27.07. MTB maraton FACTOR Koštovský pedál Trmice - -
Ne 27.07. Silnice Nepomyšl (13.SAL) Nepomyšl - -

Srpen 2008

So 02.08. MTB maraton Trek Krušnohorský MTB Maratón Litvínov výsledky -
So 02.08. MTB maraton Trek MTB Maraton Krakatit Dobříš Dobříš - -
So 02.08. MTB maraton Šumavský maratón Zadov - -
So 02.08. Silnice VC SNĚŽNÍKU (ME,U23) ČP (mládež-čas.vrch) Sněžník - -
Ne 03.08. MTB maraton Erzgebirgs-Bike-Marathon (MME) Obec Seiffen (GER) výsledky -
Út 05.08. Silnice MČR (Žáci-Kadetky) Časovka jedn. Lanškroun - -
Čt 07.08.  - Čt 10.08. Etapové závody VYSOČINA TOUR (silnice) Žďár nad Sázavou - -
Čt 07.08. Silnice MČR (Žáci-Kadetky) Časovka družstev Lanškroun - -
So 09.08. MTB maraton Praha - Karlštejn Tour ČS a Kooperativy Praha - Velká Chuchle - -
So 09.08. MTB maraton Vožický maraton Mladá Vožice - -
So 09.08. MTB maraton Jundrovský kopeček Brno-Jundrov - -
So 09.08. Silnice MČR (Žáci-Kadetky) Lanškroun - -
Ne 10.08. MTB enduro 4.závod ČP Fourcross Přerov - -
So 16.08. MTB maraton BIKE BRDY (4.ČP) Lety u Prahy - -
So 16.08. Silnice GRAND PRIX PŘÍBRAM - kritérium (ME,U23) ČP Příbram - -
Ne 17.08. Silnice Kritérium (14.SAL) zrušeno!!! Březno - -
Ne 17.08. Silnice VC AS OKNO - čas. do vrchu (ME,U23) ČP Kamýk - -
Ne 17.08. MTB cross country Partyzán Chomutov - -
Pá 22.08.  - Pá 23.08. MTB cross country OLYMPIJSKÉ HRY (CHN) Peking - -
So 23.08. MTB maraton Karlovarský AM bikemaraton ČS Karlovy Vary - -
So 23.08. MTB maraton Pahorkáč Rumburk výsledky -
So 23.08. MTB maraton Moravský bikemaraton Leština - -
So 23.08. Silnice Orlová - kritérium (mládež) ČPM Orlová - -
So 23.08. MTB cross country Jihočeský pohár MTB #7 Novosedly - -
Ne 24.08. Silnice CENA MĚSTA PETŘVALD (mládež) ČPM Petřvald - -
So 30.08. MTB maraton Priessnitzova šedesátka ČS Jeseník - -
So 30.08. MTB maraton Kelly´s Dubnicky maraton Dubnice (SK) - -
So 30.08. MTB maraton Náměšťský maraton Náměšť nad Oslavou - -
So 30.08. Silnice DAAK Tour 2008 (15.SAL) Skalice u Č. Lípy - -
So 30.08. MTB cross country Jihočeský pohár MTB #8 Horní Planá - -
Ne 31.08. MTB downhill 4.závod ČP DH Klínovec - -
Ne 31.08. MTB maraton KED Královehradecká 50 Hradec Králové - -
Ne 31.08. MTB maraton Krušnoborec Klíny výsledky -
Ne 31.08. MTB cross country Středeční pohár horských kol #1 Radvanice - Paseky - -

Září 2008

St 03.09. MTB cross country Středeční pohár horských kol #2 Malé Svatoňovice - Odolov - -
Pá 05.09.  - Pá 06.09. Etapové závody ZÁVOD PŘÁTELSTVÍ (silnice) Č.Budějovice - -
So 06.09. MTB maraton Cyklobraní Kooperativy a ČS Jevišovka - -
So 06.09. MTB maraton BLANENSKÝ GOLEM KELLYS BIKE MARATON Blansko - -
So 06.09. MTB maraton Valašský MTB král Huslenky u Vsetína - -
So 06.09. MTB maraton Bike Babí léto Chrastava u Liberce - -
So 06.09. Silnice Výškov - kritérium (mládež) ČPM Výškov u Loun - -
So 06.09. MTB cross country 5.závod ČP cross-country (C2) Kuřim - -
So 06.09. MTB cross country ANTAL bike Aš - -
Ne 07.09. Silnice Louny (mládež) ČPM Louny - -
St 10.09. MTB cross country Středeční pohár horských kol #3 Markoušovice - hřiště - -
Čt 11.09. Silnice VC H. KRÁLOVÉ - kritérium Hradec Králové - -
So 13.09. MTB maraton Ještěd Tour Kooperativy Liberec - areál Aeroklubu - -
So 13.09. MTB maraton Specialized Rallye Sudety (ČP) Teplice nad Metují - -
So 13.09. MTB maraton DAIKIN Open race Plzeň - Borská pole - -
So 13.09. Silnice Author Král Šumavy ROAD Klatovy - -
So 13.09. Silnice 24 hodin cyklo Le Mans Šaratice u Brna - -
So 13.09. Silnice Brno (mládež) ČPM Brno - -
So 13.09. MTB cross country Kynžvartský podzim Lázně Kynžvart - -
Ne 14.09. Silnice VC TOS Varnsdorf (16.SAL) Č.Lípa - Sosnová - -
Ne 14.09. Silnice Brno - kritérium (mládež) ČPM Brno - -
St 17.09. MTB cross country Středeční pohár horských kol #4 Úpice - -
Pá 19.09. Silnice VC BORGERS - kritérium Rokycany - -
So 20.09. MTB maraton Oderská Mlýnice ČS Klokočůvek u Oder - -
So 20.09. MTB maraton Archa Maraton Brdy Mýto u Rokycan - -
So 20.09. Silnice PRAHA - K. VARY - PRAHA Praha - -
So 20.09. Silnice KYJOV - kritérium Kyjov - -
So 20.09. MTB cross country O pohár starosty Č.Kamenice Česká Kamenice - -
So 20.09. MTB cross country Středeční pohár horských kol #5 Červený Kostelec - Bohdašín - -
Ne 21.09. MTB enduro 5.závod ČP Fourcross Litoměřice - -
Ne 21.09. Silnice Braňany - POZOR ZMĚNA (finále.SAL) Braňany u Mostu výsledky fotogalerie
Ne 21.09. Silnice KYJOV Kyjov - -
Ne 21.09. MTB cross country Jihočeský pohár MTB Finále Vimperk - -
Ne 21.09. MTB cross country Na Zelenou horu Cheb Cheb - v úpatí Zelené hory - -
St 24.09. MTB cross country Středeční pohár horských kol #6 Rtyně v Podkrkonoší - -
So 27.09. MTB maraton Krušnohorský maratón MTB - 12. ročník Osek - Autokemp - -
So 27.09. MTB maraton Galaxy Soběslavský maraton Soběslav - -
So 27.09. MTB maraton Říjnový bike ZS Cheb - -
Ne 28.09. Silnice MČR - časovka dvojic Březnice - -
Ne 28.09. Silnice MČR - Čas.družstev (Junioři) Březnice - -

Říjen 2008

St 01.10. MTB cross country Středeční pohár horských kol #7 Úpice - -
So 04.10. MTB maraton Trutnovská padesátka ČS Trutnov - -
So 04.10. Silnice MEM. J.VESELÉHO - kritérium (ME,U23) ČP Ostrava - -
Ne 05.10. Silnice GP PRAHA - kritérium Praha - -
So 11.10. MTB maraton Nova Author Cup Josefův Důl - -
So 11.10. MTB maraton MTB Jesenický SUROVEC 2008 Jesenice u Rakovníka - -
So 18.10. MTB cross country Středeční pohár horských kol - vyhlášení Úpice - -
Ne 26.10. Cyklokros SVĚTOVÝ POHÁR V CYKLOKROSU Tábor - -
Út 28.10. Cyklokros ČP v cyklokrosu TOI TOI Cup Podbořany - -

Listopad 2008

Pá 07.11. Cyklokros ČP v cyklokrosu TOI TOI Cup Holé Vrchy - -
So 08.11. Ostatní VIPrahlo - MTB orientační závod dvojic Zbraslav – penzion U Chladů - -
So 08.11. MTB cross country Merida Sport life cup 2008 Brno, velodrom TJ Favorit - -
So 15.11. Cyklokros O pohár vesnice Střeň - cyklokros „trochu“ jinak… Střeň - -
So 15.11. MTB maraton GIRO Winter Trans Brdy Lety u Prahy - -
So 22.11. Cyklokros ČP v cyklokrosu TOI TOI Cup MNICHOVO HRADIŠTĚ - -

Prosinec 2008

So 13.12. Cyklokros ČP v cyklokrosu TOI TOI Cup Plzeň - -
So 13.12. Ostatní Krušnohorská bílá stopa (ski) Horský hotel Lesná výsledky -

MTB Cross country MTB Cross country MTB Maraton MTB Maraton Silnice Silnice Silnice Etapové závody
MTB Enduro MTB Enduro MTB Downhill MTB Downhill Silnice Cyklokros Ostatní Ostatní

 

Pořádáte závod a chtěli byste ho zařadit do našeho kalendáře závodů?
Není nic jednoduššího než nám propozice zaslat na e-mail info@klmost.cz a my váš závod zařadíme do kalendáře závodů.


PŘIPRAVOVANÉ ZÁVODY  |  UKONČENÉ ZÁVODY

 


RSS kanál© KL sport Most o.s. | Vytvořeno firmou NEXU s.r.o. | Český pohár MTB | TOPlist