23.03.2024 | Sokolov - Michal
Jarní Bahno - 1
30.03.2024 | Karlovy Vary - U Goethovy rozhledny
Jarní Bahno - 2

KL sport Most na MS 2024 v Táboře s vlajkou z roku 2001, kdy Tomáš Trunschka získal na MS v Táboře stříbrnou medaily.
Úvodní strana > Novinky > Vítězem Bike Rally Most se stal Pavel Linet >
09.10.2012 08:32:00

Vítězem Bike Rally Most se stal Pavel Linet

Úvodní ročník mosteckého rally, které pořádala Kološkola Tomáše Trunschky spolu s KL sportem, je za námi. Po sobotní projížďce tratě na Resslu, kdy jsme si nemohli přát lepší počasí, se vyplnily meteorologické předpovědi a přes noc se celá trať ponořila do bahna. Skupinky enduristů s cigárama v koutcích na jedné straně a vytrénovaní XCčkáři na druhé slibovali tuhé boje i pohodovou jízdu bahno – nebahno. První startující si stihli užít i kapky deště, následně začala trať pomalu osychat. První měřené úseky se neobešly bez drobných pádů, např. konec prvního úseku - „Pohádky“ se  téměř nedal sjet. Komentáře některých závodníků na enduro strojích: „Tohle byla prej pohádka, nechci vidět, co bude další...“ dostatečně vystihovaly situaci.

Postupně se ale trať zlepšovala a v druhé polovině závodu už byl terén rychlejší a bezpečnější. Bohatá občerstvovačka na trati s výbornou pizzou od Pavlíny Trunschkové přišla vhod. V součtu všech měřených úseků byl jednoznačně nejrychlejším borcem Pavel Linet (Hudy Sport Most), který zároveň vyhrál všech 7 měřených úseků.

První fotogalerie zde

Pro všechny, kterým se mostecké traily líbí a rádi by si zlepšili techniku jízdy za přispění instruktorů Tomáše Trunschky, Mária Nebesáře a Jardy Hrubého připomínáme, že 19.- 21. října se na Resslu koná MTB camp!

Starší články:

SERVIS - ceník

Ceník cykloservisu Příjem kol do opravy a jejich servis je prováděn po dohodě s mechanikem či v prodejně KL sport Most. Kola přijímáme do servisu čistá, bez odnímatelného příslušenství. Servis je p...zobrazit celý článek

Půjčovna e-kol Klíny

Z každého kola umíme udělat ELEKTROKOLO.

Kit pro stavbu EV kola - EVBIKE středový pohon (250W, 36V) Sada s motorem 36V a 250W pro pohon středové osy a kompletní elektrickou výbavu. Sadu stačí doplnit o akumulátor dle vašeho výběru a můžete ...zobrazit celý článek

Kosmík, lehké odrážedlo s nastavením sedla od 30 cm za super cenu.

Odrážedlo slouží nejen k nácviku rovnováhy pro jízdu na kole, ale jako plnohodnotný zdroj zábavy. Už žádné fňukání při procházce! Malý cyklista Vám bude pohodlně stačit třeba při cestě na nákup. A v s...zobrazit celý článek

Úschovna kol v KL sportu.

Máte kolo nebo dokonce více kol, která se bojíte nechávat ve sklepě, a v bytě vám překážejí a to především v zimních měsících? Přijďte si uschovat kolo k nám. Dobu úschovy akceptujeme a je jen na Vás ...zobrazit celý článek

I Jarda Jágr jezdí na e-kole Crussis.

...zobrazit celý článek

Zobrazit více nabídek

RSS kanál© KL sport Most o.s. | Vytvořeno firmou NEXU s.r.o. | Český pohár MTB | TOPlist