KL sport Most | Cyklo prodejna, jízdní kola a příslušenství, sportovní oblečení

30.03.2024 | Karlovy Vary - U Goethovy rozhledny
Jarní Bahno - 2
06.04.2024 | Karlovy Vary - Letní kino
Jarní Bahno - 3

KL sport Most na MS 2024 v Táboře s vlajkou z roku 2001, kdy Tomáš Trunschka získal na MS v Táboře stříbrnou medaily.
Úvodní strana > Novinky > V úterý 16.června ve 21:45 na ČT4 bude půlhodinový záznam z Beskid MTB Trophy 2009. >
17.06.2009 09:13:00

V celkovém pořadí 4. etapového závodu Beskidy MTB Trophy obsadil ve své věkové kategorii Tomáš Trunschka (ČS-MTB) druhé místo a stejná příčka mu patřila i v poslední etapě, v níž zaostal o pouhých 38 vteřin za vítězným Dánem Nielsenem (navíc s náskokem takřka šesti minut na celkového lídra).
Tato etapa však již nepřinesla zásadní změny v celkovém pořadí. Z vítězství se tedy mohl radovat Marek Galiński (JBG-2 Professional Team), který v celkovém součtu porazil druhého Andrzeje Kaisera (DHL-Author) o necelých osm minut. Třetí místo celkově putuje do Belgie společně s Nicolasem Vermeulenem (lingier-Versluys team).

Česká nadvláda mezi ženami vydržela i do dnešního dne: vítězná Jana Ševčíková (Bike One) dnes udolala vedoucí závodnici celkového pořadí o jedinou minutu, takže Martina Němcová (Pell´s Hard Bikers) v celkovém pořadí zaslouženě zvítězila právě před opavskou bikerkou. Až třetí příčku vybojovala domácí závodnice, a to Justyna Frączek (KTM bikeworld.pl).

Z výsledků dalších českých závodníků v celkovém pořadí: 8. Nikola Ivanov, 9. Radovan Bierski (oba SK CNC Product), 13. Zdeněk Tomeček (GS Jistebnice), 20. Michal Prokop (Cyklomax Rancing Team Cafe), 22. Véna Hornych (sportchallenge), 23. Marek Müller (KAH Vrchlabí).
V kategorii M4 obsadil Václav Smazal (GS Jistebnice) 2. místo a Jarda Hrubý (KL sport Most) 3. místo v kategorii M5, Honza Vokoun (KL sport Most) dojel ve své kategorii M3 na 18. místě (v celkovém pořadí obsadil pěkné 43. místo), litvínovský David Brabec 19. místo v M2 (celkově 37) kompletní výsledky z celkového pořadí naleznete zde a více informací na www.mtbtrophy.com.

Video s pádem Martina Horáka je zde.

Záznam na stránkách ČT můžete spustit zde.

Starší články:

SERVIS - ceník

Ceník cykloservisu Příjem kol do opravy a jejich servis je prováděn po dohodě s mechanikem či v prodejně KL sport Most. Kola přijímáme do servisu čistá, bez odnímatelného příslušenství. Servis je p...zobrazit celý článek

Půjčovna e-kol Klíny

Z každého kola umíme udělat ELEKTROKOLO.

Kit pro stavbu EV kola - EVBIKE středový pohon (250W, 36V) Sada s motorem 36V a 250W pro pohon středové osy a kompletní elektrickou výbavu. Sadu stačí doplnit o akumulátor dle vašeho výběru a můžete ...zobrazit celý článek

Kosmík, lehké odrážedlo s nastavením sedla od 30 cm za super cenu.

Odrážedlo slouží nejen k nácviku rovnováhy pro jízdu na kole, ale jako plnohodnotný zdroj zábavy. Už žádné fňukání při procházce! Malý cyklista Vám bude pohodlně stačit třeba při cestě na nákup. A v s...zobrazit celý článek

Úschovna kol v KL sportu.

Máte kolo nebo dokonce více kol, která se bojíte nechávat ve sklepě, a v bytě vám překážejí a to především v zimních měsících? Přijďte si uschovat kolo k nám. Dobu úschovy akceptujeme a je jen na Vás ...zobrazit celý článek

I Jarda Jágr jezdí na e-kole Crussis.

...zobrazit celý článek

Zobrazit více nabídek

RSS kanál© KL sport Most o.s. | Vytvořeno firmou NEXU s.r.o. | Český pohár MTB | TOPlist