KL sport Most | Cyklo prodejna, jízdní kola a příslušenství, sportovní oblečeníKološkola Tomáš Trunschka

Nejbližší závody...

22.06.2019 | Most - Hipodrom
SPECIALIZED - EXTRÉM BIKE MOST (MČR-XCM)
18.08.2019 | Svinčice u Mostu
Svinčické okruhy
19.10.2019 | Jesenice u Rakovníka
MTB Jesenický SUROVEC
20.10.2019 | Litvínov
Mistrovství Ústecké oblasti a Prahy v cyklokrosu
23.10.2019 | Praha-Točná II., Braník, Lodnická ul., Vodácká krčma U Sváry.
Bike Night series 2019

Úvodní strana > Novinky > Pozor! Nominační závod pro mostecké školy je zrušen. >
03.05.2011 16:26:00

Pozor! Nominační závod pro mostecké školy je zrušen.

PRO NEPŘÍZEŇ POČASÍ BYL ZÁVOD ZRUŠEN. NÁHRADNÍ TERMÍN BUDE VČAS OZNÁMEN.

 

Středisko volného času Most

ve spolupráci s KL sportem Most vypisuje propozice na závěrečnou soutěž

MOSTECKÉHO PĚTIBOJE ZÁVOD HORSKÝCH KOL

Tento závod je zároveň nominačním závodem na MTB maraton MČR pořádaný KL sportem Most dne 21. 5. 2011.
Pozor! nominovaní závodníci mají zdarma startovné a veškeré výhody (pamětní tričko, občerstvení atd.) jen v tom případě, že se přihlásí do 8. května 2011.
(Propozice a přihlášku na hlavní závod najdete na: www.klmost.cz)

 ZÁVOD HORSKÝCH KOL U DĚKANSKÉHO KOSTELA.

Termín konání: ? od 14. 00 hod.

Místo konání: Sraz u Děkanského kostela (prostranství u rybníčka).

Kategorie: závod se vypisuje pro všechny kategorie.

Počet soutěžících: každá ZŠ může do soutěže vyslat neomezené množství závodníků.

Systém soutěže:  Jedná se o závod na horských kolech.

Trať závodu: zvlněný terén o délce 1,2 km.

  • 1K dívky - 1 okruh (1,2 km)
  • 1K hoši – 1 okruh (1,2 km)
  • 2K dívky – 2 okruhy (2,4 km)
  • 2K hoši – 3 okruhy (3,6 km)
  • 3K dívky – 3 okruhy (3,6 km)
  • 3K hoši – 4 okruhy (4,8 km)

Počet závodníků na startu je omezen na 25 – rozdělení závodníků do jednotlivých startů určí pořadatel na místě podle prezenční listiny. Rozhodující bude čas, za který závodník ujede vyznačenou trať.

Prezence: Děkanský kostel (prostranství u rybníčka). V době od 12.30 – 13. 45 hod. (po prezenci je možné projet si trať) - Závodníci zde odevzdají svou osobní kartičku, kde bude uvedeno jméno, rok narození a ZŠ, dostanou zde své závodní číslo a budou seznámeni s podrobnějšími pravidly závodů.

Učitele zde prosíme o odevzdání celkové soupisky za celou ZŠ. !!! Z organizačních důvodů je důležité, aby všichni závodníci dorazili včas a prezentovali se do závodů. Kdo nebude na prezenční listině závodů, nemůže se zúčastnit!!!

Přihlášky: Přihlášku lze podat telefonicky (478 618 500, 774 236 077) či e-mailem (svobodova@svc-most.cz). Při přihlašování prosíme o udání přibližného počtu závodníků z každé kategorie. Přihlášky budou přijímány do 3. 5. 2011 do 12.00 hod!!

Časový pořad: Závodníci budou do soutěže vstupovat podle kategorií bez ohledu na to, jakou zastupují školu. Harmonogram startů závodu: 1K dívky + hoši, 2K dívky, 2K hoši, 3K dívky , 3K hoši. Počty startů u jednotlivých kategorií jsou závislé na počtu přihlášených závodníků.

Občerstvení: Každý závodník obdrží v cíli pití.

Vyhlášení výsledků: Konečné výsledky budou zpracovány do týdne a odeslány všem zúčastněným školám. Kdo však uspěl v nominačním závodě na MTB maraton MČR, bude vyhlášen na místě po skončení závodů. Tito závodníci získají zdarma startovné na tento závod a tím veškeré výhody dospělých závodníků – tj. tričko, občerstvení, tombola atd. Všichni, kteří využijí volného startovného se však musí přihlásit nejpozději do 8. května 2011 na www.klmost.cz nebo v prodejně jízdních kol KL sport Most.

POZOR !!! Závodníci musí mít při závodu helmu, jinak nebudou do závodu vpuštěni.

TOMBOLA: Jelikož se jedná o poslední závod Mosteckého pětiboje, rozhodli jsme se o trochu slavnostnější ukončení tohoto závodu a to tombolou. Zapojit se mohou všichni žáci, kteří se zúčastnili kterékoliv soutěže Mosteckého pětiboje. Slosovatelné lístky si budou moci žáci vyzvednout v průběhu závodů v místě prezence. (Jejich počet je závislý na tom, kolika závodů Mosteckého pětiboje se daný žák zúčastnil.) Samotné losování cen proběhne hned po ukončení závodů horských kol.

Po skončení oficiálních závodů si může naši připravenou, vyznačenou trať vyzkoušet a pokusit se uspět v nominačním závodě i široká veřejnost. Tedy učitelé, rodiče, prarodiče, sourozenci…

Hromadný odvoz: Konkrétní informace o svozu dětí městskou policií na místo závodu obdržíte do konce týdne.

Generálním sponzorem akce je United Energy a.s.


Starší články:

 

Elektrokola s dojezdem až 130 km.


Zima je v plném proudu, hory jsou plné lyžařů, ale cyklistická sezóna se nám nezadržitelně blíží. Již nyní naskladňujeme nové modely jízdních kol a elektrokol. Na naší prodejně jsou k vidění nové mode...zobrazit celý článek

Nová elekrokola v KL sportu.


Pro koho vlastně elektrokola jsou?Možná by bylo snazší odpovídat na otázku, pro koho nejsou. Elektrokolo, jako jediné kolo si jistě nekoupí aktivní jezdci, kteří vnímají cyklistiku jako sportovní činn...zobrazit celý článek

Z každého kola umíme udělat ELEKTROKOLO.


Kit pro stavbu EV kola - EVBIKE středový pohon (250W, 36V) Sada s motorem 36V a 250W pro pohon středové osy a kompletní elektrickou výbavu. Sadu stačí doplnit o akumulátor dle vašeho výběru a můžete ...zobrazit celý článek

Kosmík, lehké odrážedlo s nastavením sedla od 30 cm za super cenu.


Odrážedlo slouží nejen k nácviku rovnováhy pro jízdu na kole, ale jako plnohodnotný zdroj zábavy. Už žádné fňukání při procházce! Malý cyklista Vám bude pohodlně stačit třeba při cestě na nákup. A v s...zobrazit celý článek

Zobrazit více nabídek


RSS kanál© KL sport Most o.s. | Vytvořeno firmou NEXU s.r.o. | Český pohár MTB | TOPlist