KL sport Most | Cyklo prodejna, jízdní kola a příslušenství, sportovní oblečeníKološkola Tomáš Trunschka

Ukončené závody...

22.08.2021 | Svinčice u Mostu
Svinčické okruhy (SAL)
19.06.2021 | Most - Hipodrom
EXTRÉM BIKE MOST - ŠKODA AUTO ČP MTB XCM,PRIMA CUP 19.6.2021

Nejbližší závody...

25.06.2022 | Most
MOST - ŠKODA AUTO - ČP MTB XCM - PRIMA CUP
01.07.2022 | Teplice nad Metují
MTB TRILOGY - ŠKODA AUTO ČP XCM, PRIMA CUP
21.08.2022 | Svinčice u Mostu
Svinčické okruhy (SAL)

VÝSLEDKY -  EXTRÉM BIKE MOST 2022
Úvodní strana > Novinky > LANNUTTI CUP 2007 má své vítěze >
23.09.2007 11:55:00

LANNUTTI CUP 2007 má své vítěze

KL sport Most uspořádal tuto sobotu finálový závod seriálu SEVEROČESKÉ AMATÉRSKÉ LIGY - LANNUTTI CUP 2007.

Příjemné počasí, dobře zabezpečený průjezd Velebudicemi a super zázemí na hipodromu přispělo k tomu, že se závod na nové trati opravdu líbil.

Specialitou mosteckých pořadatelů je hromadný start všech závodníků bez rozdílu kategorií. Ne všichni pochopili systém toho, že po projetí prvního závodníka cílem jedou do cíle všichni a ve výsledcích jsou seřazeni podle počtu ujetých kol a času. Délku závodu pro jednotlivé závodníky tedy určí jejich výkonnost a ne kategorie do které jsou zařazeni.

Vítěz závodu Petr Prokeš (EXEJEANS Chomutov) objel 10 okruhů (57km) ve výborném čase 1:27:31 hod.

Nejlepší domácí závodník Václav Patera (KL Most) obsadil celkově páté místo (třetí v kategorii M30). Jarda Vágner (KL Most) dojel desátý (5.místo - M).
Vynikajícího výsledku dosáhl nováček domácího týmu Petr Strolený (KL Most), který se udržel v hlavní skupině a v celkovém pořadí obsadil 12.místo (6.místo – M).

Výsledky – Hipodrom Most 2007 bez rozdílu kategorií

Výsledky – Hipodrom Most 2007 kategorie


Pořadatel KL sport Most děkuje Policii ČR, Městské policii a dobrovolným pořadatelům za pomoc při zabezpečení závodu (byli jste fakt dobrý).
Dále děkujeme Technickým službám za opravu silnice.


Po vyhlášení výsledků mosteckého závodu a tahu tomboly následovalo celkové vyhlášení vítězů seriálu sedmnácti závodů SEVEROČESKÉ AMATÉRSKÉ LIGY - LANNUTTI CUP 2007.

Největší úspěchem domácích bylo vítězství Luboše Krátkého v kategorii M30, druhá místa ve své kategorii osadil Jaroslav Vágner (M) a Václav Patera (M30).

V soutěži družstev obsadil s počtem 1061 bodů domácí tým KLUB LANNUTTI MOST třetí příčku, kdy mu na druhý tým EMS-Eltech Team Děčín chyběl neuvěřitelný jeden bod.
Soutěž družstev tak jako v loňském roce vyhrál tým EXEJEANS Chomutov.

Výsledky týmů - TÝM LANNUTTI CUP 2007

Celkové výsledky LANNUTTI CUP 2007 a více informací najdete na stránkách SAL .


Fotogalerie k článku


Starší články:

 

SERVIS - ceník


Ceník cykloservisu Příjem kol do opravy a jejich servis je prováděn po dohodě s mechanikem či v prodejně KL Sport Most. Kola přijímáme do servisu čistá, bez odnímatelného příslušenství. Serv...zobrazit celý článek

Silniční e-kolo - Specialized Turbo Creo


Turbo Creo SL mění definici, co je skutečný výkon silničního elektrokola. Je lehké, schopné a živé, jízda je hladká - to vše s mocí zploštit hory, smát se v protivětru a jet dál, než jste si kdy mys...zobrazit celý článek

Vše o sadě Sram GX Eagle 1x12.


Značka SRAM představila sadu GX Eagle, která rozšiřuje její portfolio pohonů kola 1×12. Sadu, ve které se tichý a precizní chod snoubí s vysokou spolehlivostí. Kliky SRAM GX. Eagle Nové kliky S...zobrazit celý článek

Specialized Turbo Levo SL – Síla jezdit více trailů.


K výkonným kolům Turbo Levo a vysokozdvihovému kolu Turbo Kenovo přináší superlehké kolo Turbo Levo SL novou dimenzi.  Finální hmotnosti pouhých 17,35 kg je dosaženo díky našemu vlastnímu poho...zobrazit celý článek

I Jarda Jágr jezdí na e-kole Crussis.


...zobrazit celý článek

Úschovna kol v KL sportu.


Máte kolo nebo dokonce více kol, která se bojíte nechávat ve sklepě, a v bytě vám překážejí a to především v zimních měsících? Přijďte si uschovat kolo k nám. Dobu úschovy akceptujeme a je jen na Vás ...zobrazit celý článek

Zobrazit více nabídek


RSS kanál© KL sport Most o.s. | Vytvořeno firmou NEXU s.r.o. | Český pohár MTB | TOPlist