KL sport Most | Cyklo prodejna, jízdní kola a příslušenství, sportovní oblečení

30.03.2024 | Karlovy Vary - U Goethovy rozhledny
Jarní Bahno - 2
06.04.2024 | Karlovy Vary - Letní kino
Jarní Bahno - 3

KL sport Most na MS 2024 v Táboře s vlajkou z roku 2001, kdy Tomáš Trunschka získal na MS v Táboře stříbrnou medaily.
Úvodní strana > Novinky > KL sport Most bike team – srpen 2011 >
05.09.2011 10:53:00

KL sport Most bike team – srpen 2011

Ohlédneme-li se za letošním druhým prázdninovým měsícem, můžeme se ve vší skromnosti pochválit a poplácat se po ramenou. První víkend jsme válčili na třech frontách. Na legendárním silničním Krušnotonu se na krátké trati, která ovšem měřila úctyhodných 150km, zadařilo Davidu Blažejovi, který zvítězil v kategorii 15-29 let, celkově byl druhý!

Bikery, kteří pravidelně jezdí Český maratonský pohár, čekal dobříšský Krakatit, kde se na bedně ukázal Jarda „Káka“ Henych, konkrétně na 3. místě. Přestože si na něj Láďa „Mek“ Macas (jako vždycky) chtěl došlápnout a den před závodem se mu v hlavě honila jediná myšlenka - „Zničit Káku, zničit Káku!“, defekt ho přibrzdil a Káka mu nadělil téměř 15 minut.

Další část týmu se zúčastnila znovuzrozeného QWERT Krušnohorského MTB maratonu. Na štědře dotovaném závodě, jehož trasa nás zavedla do povrchového dolu mezi obří rypadla, ale samozřejmě také na hřebeny Krušných hor, se jednoznačně potvrdilo přední postavení KL sportu mezi domácími amatérskými týmy. Na dlouhé trati (90km) si pro celkové třetí místo dojel v dresu Caffe Nannini Tomáš Trunschka. Vedoucí KL sportu Jarda Hrubý ve své kategorii jednoznačně zvítězil, Pepa Nestler dokončil na druhém místě. Na „placeném“ umístění skončili také Michal Zbuzek (6.) a Petr Strolený (7.). Krátkou trať ovládli v juniorské kategorii, jak už bývá poslední dobou zvykem, Lukáš Kalita (1.) a Tomáš Schühler (2.).

ČP MX pokračoval hned následující víkend v Novém Městě na Moravě, kde se konal i 6. závod světového poháru v cross-country. Dařilo se hlavně veteránům Jardům Henychovi a Hrubému, obsadili druhé a třetí místo.

Poslední srpnový víkend se opět vydařil, na Kralovickém MTB maratonu zvítězili ve svých kategoriích Jarda Hrubý a Lukáš Kalita. Trunda vyhrál v Náměšti nad Oslavou. V neděli se konal závěrečný závod série Krušnoman Tour 2011 – Krušnoborec. Jak Mek popsal na svém facebook profilu – jednalo se vlastně o přebor KL sportu. Lukáš Kalita si zopakoval sobotní vítězství v juniorské kategorii, následován Tomem „Šoumenem“ Schühlerem, který si do cíle dovezl suvenýr v podobě obtisku rozpáleného brzdového kotouče na noze. Na krátké, ale poměrně náročné trati, kde technické sjezdy střídaly náročná stoupání a času na vydechnutí bylo minimum, se dařilo i v ostatních kategoriích. Za mohutného povzbuzování Jirky „Nezmara“, který na závody jezdí, ale startovní číslo nechává doma ve skříni vedle saka, dorazil na celkovém třetím místě Tomáš Trunschka. Celkově čtvrtý a v kategorii M40 první skončil Pepa Nestler, na bedné následován druhým Mekem. V konkurencí nabité kategorii M19-39 dojel na třetím místě Michal Zbuzek, který se zároveň stal vítězem seriálu Krušnoman Tour 2011. Pěkné čtvrté místo obsadil Láďa Škramlík. Kategorie M50 byla jasnou záležitostí našeho týmu: 1. Jarda Henych, 2. Jarda Hrubý (i přes defekt a následné technické problémy) 3. Jirka Kříž.

Starší články:

SERVIS - ceník

Ceník cykloservisu Příjem kol do opravy a jejich servis je prováděn po dohodě s mechanikem či v prodejně KL sport Most. Kola přijímáme do servisu čistá, bez odnímatelného příslušenství. Servis je p...zobrazit celý článek

Půjčovna e-kol Klíny

Z každého kola umíme udělat ELEKTROKOLO.

Kit pro stavbu EV kola - EVBIKE středový pohon (250W, 36V) Sada s motorem 36V a 250W pro pohon středové osy a kompletní elektrickou výbavu. Sadu stačí doplnit o akumulátor dle vašeho výběru a můžete ...zobrazit celý článek

Kosmík, lehké odrážedlo s nastavením sedla od 30 cm za super cenu.

Odrážedlo slouží nejen k nácviku rovnováhy pro jízdu na kole, ale jako plnohodnotný zdroj zábavy. Už žádné fňukání při procházce! Malý cyklista Vám bude pohodlně stačit třeba při cestě na nákup. A v s...zobrazit celý článek

Úschovna kol v KL sportu.

Máte kolo nebo dokonce více kol, která se bojíte nechávat ve sklepě, a v bytě vám překážejí a to především v zimních měsících? Přijďte si uschovat kolo k nám. Dobu úschovy akceptujeme a je jen na Vás ...zobrazit celý článek

I Jarda Jágr jezdí na e-kole Crussis.

...zobrazit celý článek

Zobrazit více nabídek

RSS kanál© KL sport Most o.s. | Vytvořeno firmou NEXU s.r.o. | Český pohár MTB | TOPlist