KL sport Most | Cyklo prodejna, jízdní kola a příslušenství, sportovní oblečení

21.04.2024 | Telnice
ADOLFOVSKÝ MARATON + štafetový závod
27.04.2024 | Ostrava Poruba
Porubajk

KL sport Most na MS 2024 v Táboře s vlajkou z roku 2001, kdy Tomáš Trunschka získal na MS v Táboře stříbrnou medaily.
Úvodní strana > Novinky > KL sport Most bike team – říjen 2011 >
01.11.2011 19:50:00

KL sport Most bike team – říjen 2011

Podzim přišel v celé své kráse a kromě pohodových víkendových vyjížděk jsme se zúčastnili také několika rozlučkových závodů. Hned první říjnový den se konal v Bezručově údolí Chomutov Tour  2011. Na technicky nenáročné trati se Pepa Nestler blýskl prvním místem ve své kategorii, jeho čas byl zároveň v celkovém pořadí třetí nejlepší. Pouhou minutu za ním dorazil do cíle Michal Zbuzek, což mu stačilo na 2. místo v kategorii. Juniorská kategorie byla slabě obsazená, bez nejmenších problémů si pro vítězství dojel Tomáš Schühler.

Tradiční říjnová komerční akce Nova Author Cup byla plná svátečních cyklistů, vrcholem neukázněnosti bylo zranění hlavy borce, který si vezl přilbu na řídítkách a nakonec skončil v záchranářském vrtulníku. V Jizerkách se ale sešla i česká špička. Na asfaltovité trati vládlo psí počasí, zima a déšť, barvy KL sportu hájil  Tomáš Schühler a ukázal českým juniorům, jak se jezdí na Mostecku. Promrzlý a zablácený absolvoval 63km na skvělém druhém místě.

Druhou říjnovou neděli se konal v Litvínově na Loučkách rozlučkový závod MTB XC, počasí nepřálo, tak se na startu sešla jen hrstka statečných, přesto panovala pohodová atmosféra. 3.5km okruh obsahoval 2 náročná stoupání, prudký sjezd i hravý singltrek, jeho náročnost byla navíc umocněna blátem a mokrou trávou. S nástrahami těžkého terénu si nejlépe poradil „Zajíc“ Petr Strolený, o druhé místo se od startu do cíle rvali Michal Zbuzek s Lukášem Kalitou. Kaliťák si v posledním kole nechal Michala poodjet a v závěru na něj i přes mohutný spurt už nestačil. Na Jesenickém surovci ukončil letošní úspěšnou sezónu Pepa Nestler 2. místem.

Definitivní loučení s letošní sezonou proběhlo poslední říjnový víkend na trati Extrém Bike Most v rámci Bike kempu, kde  se pod vedením Jardy Hrubého, Tomáše Trunschky a Marka Nebesáře jezdilo v tom nejlepším terénu. Součástí bylo také testování nových modelů kol Specialized pro rok 2012, kde si mohl každý návštěvník vyzkoušet např. kolo, na kterém jezdí Mistr světa Jarda Kulhavý.

Sezona je za námi, ale pravidelné víkendové vyjížďky na horských kolech budou pokračovat dokud počasí dovolí. Vítáme každého, kdo má horské kolo a chuť se projet výletním tempem po stezkách okolo Mostu.

Na neděli opět plánujeme pěší túru.

Starší články:

SERVIS - ceník

Ceník cykloservisu Příjem kol do opravy a jejich servis je prováděn po dohodě s mechanikem či v prodejně KL sport Most. Kola přijímáme do servisu čistá, bez odnímatelného příslušenství. Servis je p...zobrazit celý článek

Půjčovna e-kol Klíny

Z každého kola umíme udělat ELEKTROKOLO.

Kit pro stavbu EV kola - EVBIKE středový pohon (250W, 36V) Sada s motorem 36V a 250W pro pohon středové osy a kompletní elektrickou výbavu. Sadu stačí doplnit o akumulátor dle vašeho výběru a můžete ...zobrazit celý článek

Kosmík, lehké odrážedlo s nastavením sedla od 30 cm za super cenu.

Odrážedlo slouží nejen k nácviku rovnováhy pro jízdu na kole, ale jako plnohodnotný zdroj zábavy. Už žádné fňukání při procházce! Malý cyklista Vám bude pohodlně stačit třeba při cestě na nákup. A v s...zobrazit celý článek

Úschovna kol v KL sportu.

Máte kolo nebo dokonce více kol, která se bojíte nechávat ve sklepě, a v bytě vám překážejí a to především v zimních měsících? Přijďte si uschovat kolo k nám. Dobu úschovy akceptujeme a je jen na Vás ...zobrazit celý článek

I Jarda Jágr jezdí na e-kole Crussis.

...zobrazit celý článek

Zobrazit více nabídek

RSS kanál© KL sport Most o.s. | Vytvořeno firmou NEXU s.r.o. | Český pohár MTB | TOPlist