KL sport Most | Cyklo prodejna, jízdní kola a příslušenství, sportovní oblečení

27.04.2024 | Ostrava Poruba
Porubajk
04.05.2024 | Město Touškov
1. ČP cross-country (C1)

KL sport Most na MS 2024 v Táboře s vlajkou z roku 2001, kdy Tomáš Trunschka získal na MS v Táboře stříbrnou medaily.
Úvodní strana > Novinky > JAK JSME USPĚLI NA SUDETECH. >
20.09.2010 11:55:00

JAK JSME USPĚLI NA SUDETECH.

V sobotu 11.9.2010 se v Teplicích nad Metují uskutečnil další, již 16.ročník,  náročného maratonu horských kol Rallye Sudety a zároveň tento závod zakončil sérii ČP MX MTB.Trať je zasazena do krásného prostředí Adršpašských skal a jejich okolí.

KL Sport Most měl na letošním ročníku silné zastoupení a výborné výsledky. Krátkou trať jelo 5 závodníků, z nichž se nejlépe umístila KLÁRA NESTLEROVÁ-3.místo v kategorii juniorek, v juniorech byl LUKÁŠ KALITA 11-tý (39 abs.), LÁĎA ŠKRAMLÍK obsadil 16. místo v kategorii Mk19 (53 abs.), ROMAN PELČÍK 48. místo Mk30 (169 abs.), TAMARA KUČEROVÁ 19-tá v kategorii Žk (220 abs.) a v týmech KL-ko obsadilo 8.místo z dvaceti přihlášených.

Dlouhá trať za účasti 9 závodníků byla ještě úspěšnější. Zde se nejlépe umístil PETR STROLENÝ, 29. místo v absolutním pořadí (11. místo v kategorii M19), 42. místo absolutně obsadil HONZA VOKOUN (M30 – 16-tý). JARDA HRUBÝ - 2. místo v kategorii M50 (62 absolutně), LÁĎA MACAS 35-tý v kategorii M30 (81. abs.), PETR ŠLAMPIAK 9. místo M40 (88. abs.), JIRKA KŘÍŽ 7. místo M50 (108 abs.), LUKÁŠ NESTLER 34. místo M19 (117 abs.), MÍRA VESELÝ 13. místo M40 (abs. 122), PETR VOJTEK 26-tý M40 (207 abs.).  V soutěži družstev na dlouhé trase obsadil celkově náš tým složený ze samých amatérů výborné 5. místo.

Na závěr se vyhlašovaly výsledky ČP MX MTB do kterého se počítá 6 závodů. Pohled na stupně vítězů v kategorii M40-Mužů Masters byl pro členy KL Sport Most velmi povzbudivý a pro ostatní závodníky upozorněním, že na severu Čech to máme dobře rozjeté.

SERVIS - ceník

Ceník cykloservisu Příjem kol do opravy a jejich servis je prováděn po dohodě s mechanikem či v prodejně KL sport Most. Kola přijímáme do servisu čistá, bez odnímatelného příslušenství. Servis je p...zobrazit celý článek

Půjčovna e-kol Klíny

Z každého kola umíme udělat ELEKTROKOLO.

Kit pro stavbu EV kola - EVBIKE středový pohon (250W, 36V) Sada s motorem 36V a 250W pro pohon středové osy a kompletní elektrickou výbavu. Sadu stačí doplnit o akumulátor dle vašeho výběru a můžete ...zobrazit celý článek

Kosmík, lehké odrážedlo s nastavením sedla od 30 cm za super cenu.

Odrážedlo slouží nejen k nácviku rovnováhy pro jízdu na kole, ale jako plnohodnotný zdroj zábavy. Už žádné fňukání při procházce! Malý cyklista Vám bude pohodlně stačit třeba při cestě na nákup. A v s...zobrazit celý článek

Úschovna kol v KL sportu.

Máte kolo nebo dokonce více kol, která se bojíte nechávat ve sklepě, a v bytě vám překážejí a to především v zimních měsících? Přijďte si uschovat kolo k nám. Dobu úschovy akceptujeme a je jen na Vás ...zobrazit celý článek

I Jarda Jágr jezdí na e-kole Crussis.

...zobrazit celý článek

Zobrazit více nabídek

RSS kanál© KL sport Most o.s. | Vytvořeno firmou NEXU s.r.o. | Český pohár MTB | TOPlist