KL sport Most | Cyklo prodejna, jízdní kola a příslušenství, sportovní oblečení

30.03.2024 | Karlovy Vary - U Goethovy rozhledny
Jarní Bahno - 2
06.04.2024 | Karlovy Vary - Letní kino
Jarní Bahno - 3

KL sport Most na MS 2024 v Táboře s vlajkou z roku 2001, kdy Tomáš Trunschka získal na MS v Táboře stříbrnou medaily.
Úvodní strana > Novinky > CROCODILE TROPHY 2008. Trunda si z Austrálie veze krokodýla a dva bumerangy. >
18.11.2008 18:07:00

CROCODILE TROPHY 2008. Trunda si z Austrálie veze krokodýla a dva bumerangy.

Celkovým vítězem Crocodile Trophy 2008 se stal Ondřej Fojtík před Martinem Horákem a mosteckým bikerem Tomášem Trunschkou.

Mimo jiné si Trunda z Austrálie veze "nafukovacího krokodýla" a dva bumerangy za etapové vítězství.

Jirka Kříž (KL sport Most) ve své kategorii M2 (muži nad 40 let) vybojoval krásné 3.místo.

Aktuální videa a fotogalerie z letošní Crocodile Trophy najdete také na stránkách cyklingnews.com.

30.10.08 - 10.etapa: Ayton - Cape Tribulation 49 km/700 m

Vítězkou slavnostní 10.etapy je Australanka Naomi Hanson z Dream Teamu před Ondrou Fojtíkem, který se stal celkovým vítězem tohoto desetietapového bikového závodu.

vítězka 10.etapyTrunda

výsledky  - 10.etapa        celkově po 10.etapě         Crocodlile TEAM po 10.etapě

29.10.08 - 9.etapa: Cooktown - Ayton 124 km/1900 m

Poslední náročnou etapu na Crocodile Trophy vyhrál Fojtík před Trundou a Horákem. Zítřejší slavnostní etapa do města Cape Tribulation se už do celkového hodnocení nezapočítává. Článek od Michala Červeného je i dnes na MTBS.

Trundaparta hic

28.10.08 - 8.etapa: Laura - Cooktown 142 km/1050 m

Ani v osmé etapě nevyhrál český závodník, ale své pozice v celkovém pořadí si Češi upevnili. V této náročné etapě zvítězil domácí biker Graig Gordon 4:56:34, druhý se ztrátou pouhých dvou vteřin dojel Fojtík, třetí místo patří Trundovi 5:00:15 před Rybaříkem 5:00:45, Horákem 5:00:55 a včerejším vítězem Vermeulenem 5:02:36. Reportáž a foto z osmé etapy od Michala Červeného.

Domorodecdalší domorodec Jirka KřížbrodFojtík v cíli

27.10.08 - 7.etapa: Mt. Mulgrave - Laura 148 km/1100 m

V sedmé etapě letošního Crocodile Trophy poprvé nebyl v cíli první český biker! Zvítězil Belgický závodník Nicolas Vermeulen před Ivanem Rybaříkem, Martinem Horákem, Ondou Fojtíkem a Tomášem Trunschkou. Vítězství Belgičana v této etapě nijak neohrozilo postavení našich borců na čele celkového hodnocení. Oficiální výsledky zatím bohužel ještě nejsou, ale report od Michala Červeného je již na MTBS. Opět fantastické fotky ze 7.etapy.

Trunda v čele první skupinyJirka Kříž - KL sport MostVermeulen v cíli

26.10.08 - 6.etepa: Chillagoe- Mt. Mulgrave 120km/500m

Bumerang za vítězství v etapě získal další Čech Luboš Kejval. S více jak pětiminutovým náskokem přijela do cíle 120 km dlouhé, rovinaté šesté etapy dvojice českých bikerů Kejval a Kozák. Více opět na MTBS od Michala Červeného. Najdete tam i fotogalerii ze 6.etapy.

1)Fojtík, 25)Vermeulen (Bel), 3)HorákLuboš Kejval a Tomáš KozákGiovan, Horák a TrundaJirka Kříž

25.10.08 - 5.etapa: Chillagoe - Chillagoe 99km/900m

Ivan Rybařík vítězí v páté etapě u protinožců. Favorité závodu se hlídají a dojíždí v hlavní skupině se ztrátou 11 minut.
Více o páté etapě popisuje Michal Červený na MTBS  opět i s fotogalerií.

Jirka Kříž - KL sport MostIvan Rybaříkspurt hlavní skupiny vyhrává Trunda

lehce zaprášený Láďa Drda

24.10.08 4.etapa: Gunnawarra Lagoon - Chillagoe 143km/900m

Čtvrtou etapu vyhrál Martin Horák, Fojtík dojel čtvrtý a Trunda ve stejném čase pátý. Jirka Kříž si udržel druhé místo ve své kategorii.
Článek i s fotogalerií o této etapě od Michala Červeného najdete na MTBS.

Láďa DrdaJirka Kříž - KL sport Most

23.10.08 - 3.etapa: Koombooloomba Dam - Gunnawarra Lagoon 122/2250m

Nejnáročnější etapu vyhrál Trunschka před Fojtíkem, v celkovém pořadí je pořadí opačné. Jiří Kříž (KL sport Most) se posunul na druhé místo v kategorii M2.
výsledky  - 3.etapa

Tomáš Trunschkavítězové kategorií
22.10.08 - 2.etapa: Irvinebank-Koombooloomba Dam 107km/1400m

Na stupních opět čeští bikeři 1. Rybařík, 2. Fojtík a třetí Novotný. Trunda je v celkovém pořadí na druhém místě za Ondrou Fojtíkem.
výsledky  - 2.etapa

Jirka Kříž
21.10.08  - 1.etapa: Mareeba - Irvinebank 80km/1100m

Vítězem první etapy se stal mostecký Tomáš Trunschka. Češi obsadili stupně vítězů. V kategorii M2 dojel Jirka Kříž (KL sport Most) na pátém místě.
výsledky  - 1.etapa                                                                                startovní listina

TrundaFojtíkKejvalJirka Kříž

15.10.08 - První zpráva z Austrálie od mosteckých bikerů Jirky Kříže a Tomáše Trunschky.

Tak, prvních tréninkových 80 km u protinožců, 36 stupňů a to je pod mrakem...
nejsilnější je ta cesta letadlem, 25 tisíc km 3 dny...

Překrásné fotografie použité v tomto článku jsou od Michala Červeného z MTBS.

Fotogalerie na oficiálních stránkách závodu

Starší články:

SERVIS - ceník

Ceník cykloservisu Příjem kol do opravy a jejich servis je prováděn po dohodě s mechanikem či v prodejně KL sport Most. Kola přijímáme do servisu čistá, bez odnímatelného příslušenství. Servis je p...zobrazit celý článek

Půjčovna e-kol Klíny

Z každého kola umíme udělat ELEKTROKOLO.

Kit pro stavbu EV kola - EVBIKE středový pohon (250W, 36V) Sada s motorem 36V a 250W pro pohon středové osy a kompletní elektrickou výbavu. Sadu stačí doplnit o akumulátor dle vašeho výběru a můžete ...zobrazit celý článek

Kosmík, lehké odrážedlo s nastavením sedla od 30 cm za super cenu.

Odrážedlo slouží nejen k nácviku rovnováhy pro jízdu na kole, ale jako plnohodnotný zdroj zábavy. Už žádné fňukání při procházce! Malý cyklista Vám bude pohodlně stačit třeba při cestě na nákup. A v s...zobrazit celý článek

Úschovna kol v KL sportu.

Máte kolo nebo dokonce více kol, která se bojíte nechávat ve sklepě, a v bytě vám překážejí a to především v zimních měsících? Přijďte si uschovat kolo k nám. Dobu úschovy akceptujeme a je jen na Vás ...zobrazit celý článek

I Jarda Jágr jezdí na e-kole Crussis.

...zobrazit celý článek

Zobrazit více nabídek

RSS kanál© KL sport Most o.s. | Vytvořeno firmou NEXU s.r.o. | Český pohár MTB | TOPlist